Ідея Банк не дає простим людям кредит!!!!!!!

karelia78 8 декабря 2015, 22:01
Я просто розчарована наскільки людей дурять, розказують як легко в них можна взяти готівковий кредит і спокійненько його виплачувати....!!! Хотіли зробити ремонт у квартирі… чоловік працює добре заробляє, хоча не офіційно працює, але це не привід відмовляти у кредиті!!!
Якщо вже на то пішло… то моя мама спробувала допомогти взяти кредит так як працює у державній установі вже дуже багато років і заробляє непогано і стабільно. Так от їй також відмовили хоч всі необхідні документи були в порядку..!!!
Тоді виникає питання — КОМУ ВИ ТІ КРЕДИТИ ВИДАЄТЕ??????? Бізнесменам чи мільйонерам???? Ви просто ламаєте надії і сподівання багатьох людей в Україні!!! Тож бажаю вам — банк, щоб ви мали дуже мало клієнтів!!!
Идея Банк
Ідея Банк 11 декабря 2015, 10:24
Доброго дня, karelia78! Дякуємо Вам за звернення та приносимо вибачення за незручносі із сторони банку. Ідея Банк відкритий до співпраці із новими клієнтами. Для того, щоб вияснити всі обставини Вашої ситуації, просимо надіслати на Info.povidomlenja@ideabank наступну інформацію:
1) П.І.П
2) номер відділення у яке Ви зверталися
3) дата візиту у банк.

У листі вкажіть також причину звернення.

Гарного Вам дня!

Наталья Илащук
Наталья Илащук
9 декабря 2015, 10:38
Они не только отказывают новым клиентам в кредите, но и действующим своим клиентам,, Хотела переоформить свой кредит по программе лояльности ,( у них есть такая услуга для своих клиентов у которых нету просрочек по кредиту ) Так они дали отказ!!! Спрашиваю по какой причине? Мы не знаем (ответ)!!! Так что не связывайтесь с этим банком!!! У них что % высокие, что страховка ,, что потом отношение к своим клиентам ужасное!!!
MaxXvirtasch
MaxXvirtasch
9 декабря 2015, 20:33
Жаль, что Вы не с Киева… Ведь тут для получения кредита достаточно поделиться с начальником региона. Дальше дело техники: в кредитном договоре указывают подставное лицо, выдуманный адрес, и можно ничего не отдавать. Все это делается по указанию и под руководством Михаила.
rt30
rt30
10 декабря 2015, 11:26
Ну если у Вас муж много зарабатывает, зачем кредит брать чтобы отдать +200% сверху, оно Вам надо, поверьте, делайте потихоньку зато будете спать спокойно!

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Ідея Банк не дає простим людям кредит!!!!!!!