проблемний банк

roman20 26 ноября 2015, 16:17
Отделение по адресу: Полтава, ул. Европейская, 12
Маю депозит в цій установі, з помісячною виплатою процентів.2 дні тому прийшов термін нарахувань.До сьогодні кошти не надійшли.Звернувся у відділення, кажуть збій у програмі вже 6й день, зателефонував на гарячу лінію, кажуть зверніться у відділення, замкнутий круг.Минулого місяця, кошти на картку надійшли, але не міг зняти, поки не звернувся у відділення, якийсь клерк заарештував рахунок помилково.3 години часу втратив поки розблокували.Депозит заберу обовьязково, якщо вспію… НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Идея Банк
Ідея Банк 27 ноября 2015, 15:48
Доброго дня, roman20! Дякуємо Вам за звернення та приносимо вибачення за незручності зі сторони банку.
Для того, щоб детальніше розглянути Вашу ситуацію, надішліть нам на нашу скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank наступну інформацію:
1) П.І.П
2) номер депозиту
3) номер відділення банку, де Ви оформляли депозит.

У листі вкажіть також причину звернення.

Гарного Вам дня!

26 ноября 2015, 22:42
Странно… у меня пока не возникали проблемы с Идея Банком. А что проценты Вам не пришли вовремя из-за технического сбоя, то не стоит сразу паниковать и писать «Проблемный банк».
Никаких проблем в банке пока нет(хоть может вам этого и хочется), а то что програма дала сбой от этого никто не застрахован!
27 ноября 2015, 10:38
Ви мабуть там працюєте, день третій — коштів не має.Проблема в тому, що я не можу забрати свої кровні,і отримати внятної відповіді, коли зможу.
27 ноября 2015, 11:12
Вы не можете забрать сам депозит… или Вам не начислили проценты по депозиту?
27 ноября 2015, 15:39
Не начислили проценти
27 ноября 2015, 11:11
Нет, Вы не угадали, Я в Идея Банке не работаю! Как в прочем не работаю ни в Альфе, ни в Привате, ни в Михайловском и т.д.(можете посмотреть мои коментарии там).
mazaj
mazaj
28 ноября 2015, 15:33
Roman20, банк менял программное обеспечение и оно заглючило.
В частности в отказ пошла программа начисления процентов по депозитам. В ручном режиме начислить можно было, но не было никаких гарантий, что правильно.
В пятницу 27 ноября, ко второй половине дня, вроде как запустили корректно программу. Так что скорее всего проценты всё же начислили Вам. Можно глянуть баланс в банкомате (не забываем про тарифы) или в понедельник в отделении.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке