Некомпетентнний начальник Житомирського відділення!!!!!!!!!!!!!

Anonim777 8 июня 2015, 12:49
Доброго дня!!! Я звернувся на минулому тижні, на відділення Идея Банк м. Житомир. З питання відправки переказу по системі SFIFT в Польшу.Перед цим я зателефонував на гарячу лінію банка для консультації, чи моржливе відправлення SFIFT в вашому банку, на що отримав відповідь «так можливо».Я підійшов в Ідея Банк до начальника відділення, щоб зробити переказ коштів по SFIFT, на що вона мені відповіла: «Нажаль ми не зможемо Вам допомогти, так як цієї операції я виконати не зможу».Чіткої відповіді від неї я не отримав. Звернувся в Києві в Ідея Банк, мене обслужив начальник відділення та надав мені доступну інформацію.Дякую!!!
Идея Банк
Ідея Банк 24 июня 2015, 17:44
Доброго дня, Anonim777! Дякуємо Вам за звернення! Щодо ситуації, яка виникла ми інформуємо Вас, що Житомирське відділення не проходило навчання та тестування попереказам SWIFT, але воно вже замовлено у відділ навчання.
На даний час, з клієнтом оговорено час його візіту на відділення для відправки переказу SWIFT і для вияснення ситуації.
Гарного Вам дня!

Курс валют в Идея Банке

EUR 42.5 43
USD 39.5 40

Курс валют в Идея Банке

EUR 42.5 43
USD 39.5 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Некомпетентнний начальник Житомирського відділення!!!!!!!!!!!!!