звернення до працівників банку з приводу автокредиту

Олександр Стовбун Олександр Стовбун
24 марта 2015, 08:04
20 січня 2015 року я погасив автокредит в філії Ідея Банку місто Кіровоград, де мені сказали, що на протязі двох тижнів мені надішлють довідку про зняття обтяження з мого автомобіля. Через місяць я телефоную на гарячу лінію банка і на моє питання про довідку відповіли, що на протязі 30 банківських днів знімуть і надішлють довідку на мою адресу. На сьогоднішній день пройшло понад двох місяців з дня погашення, на мої запитання по гарячій лінії отримую відмовки про те що вияснять причину і мені повідомлять. Прошу працівників банку відповісти мені причину тривалої затримки зняття обтяження з мого автомобіля, що є порушенням моїх прав як власника.
Идея Банк
mariyaosidach
Ідея Банк
24 марта 2015, 15:03
Доброго дня, Олександр Стовбун! Дякуємо Вам за звернення і за те, що обрали наш банк! Вибачте за незручності зі сторони банку.
Нам потрібно більше інформації, щоб розглянути детально Вашу ситуацію.
Надішліть будь ласка на поштову скриньку підтримки клієнтів нашого банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію:
1) П.І.П
2) Номер договору.
3) Дати, коли Ви телефонували на гарячу лінію.
Гарного Вам дня!

rt30
rt30
24 марта 2015, 17:07
Татьяна
А заявление вы писали при последнем платеже??
Олександр Стовбун
Олександр Стовбун
31 марта 2015, 08:00
Так, 20.01.2015. Та інформацію яку вони запросили відправив 25 березня, відповідь все чекаю. Всім даю пораду обходьте цей банк 1000 дорогою!!!
Денис Пархоменко
Денис Пархоменко
3 апреля 2015, 21:18
Вы получили справку или нет?
Потому что планирую покупать кредитный авто, вот думаю сколько мне ждать этой справки чтобы снять авто с учета