Нічні СМС-повідомлення

tiesto2014 tiesto2014
12 декабря 2014, 12:02
Хочу пожалітися на неоптимізовану розсилку СМС-повідомлень. Сьогодні о 03:00 мені прийшло СМС-повідомлення такого змісту: «Вітаємо! У вас є можливість отримтаи ліміт кредитування *** грн. м Ідея Банку. Деталі, як ним скористатися: 0800...».

В будь-який час дня і ночі я можу отримувати СМС, які стосуються безпосередньо мого рахунку в банку: логування в систему, переказ коштів, зняття коштів і т.д.

Але я не бажаю отримувати повідомлення рекламного та іншого змісту о третій ночі! В робочий час — будь-ласка, в позаробочий до вирозумілих 22:00, 23:00 також нормально. Але не серед пізньої ночі!

Прошу взяти це до уваги і поправити систему розсилок СМС.

Дякую!

P. S. Доречі у вас на сайті не працює форма «Питання-відповіді» і немає жодних електронних контактів, за якими можна звернутися зі скаргою чи пропозицією. Тому вирішив опублікувати публічний відгук тут.
Идея Банк
mariyaosidach
Ідея Банк
16 декабря 2014, 17:39
Доброго дня, tiesto2014!
Просимо вибачення за незручності зі сторони банку. Наші працівники не відправляють в такий час жодних повідомлень.
Звертаємо Вашу увагу також на те, що можуть діяти шахраї, котрі надсилають повідомлення сумнівного змісту, а тому закликаємо Вас бути обачними, щоб не попастись на ці шахрайські схеми. Будьте обачні!!!
Зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 50 20 30 або надішліть нам на скриньку клієнтів банку Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію, щоб ми провірили Ваші дані і прийняли міри:
1) П.І.П.
2) Номер телефону.
3) Номер телефону з я кого прийшло смс.

Дякуємо Вам за змістовний коментар. У разі виникнення запитань пишіть на електрону скриньку клієнтів Info.povidomlenja@ideabank.ua