Незручно

Shukost 26 июля 2016, 15:58
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Сьогодні 26.07 відвідавши відділення банку у м Львів на вулиці Валова виявив що така операція, як поповнити депезит без паспорта неможлива. Я є власником депозиту безпечний з поповненням, і періодично поповняю його, але прийшовши сьогодні без документів виявив що ніякої альтернативи немає, як наприклад термінали для поповнення, непідійшло і те що я зареєстрований в інтернету -банкінгу і можу відслідковувати свій депозит, а також назвати номер рахунку.
Не люблю носити з собою документи коли багато справ, але довелось поїхати і заодно зробити висновки:

Плюсом банку є інтернет- банкінг — це зручно нетреба бігати в банк з своїми документами і перевіряти, чи зарахували сьогодні гроші і побачити кінцеву суму))

Але мінусом, що у клієнтів крім, як відвідувати одну касу і постояти в черзі з 5- 9 осіб немає
Витративши 3 год на поповнення депозиту і поїздки додому, доведеться ретельніше готуватись до походу у відділення.

Планую поповняти і надалі депозит до встановлених мною цілей і строків депозиту Але після доведеться забрати і знайти більш зручний банк, якому знають, як запропонувати зручні методи поповнення, або переоформлення в інших відділенях
Не в працівниках справа, а в розвитку))
Идея Банк
1 августа 2016, 9:01
Добрый день, уважаемый Shukost!
Позвольте нам подробно рассмотреть эту ситуацию. Уточните письмом на наш электронный ящик — info@ideabank.ua детальное описание ситуации, а также Ваши контактные данные.
Ваша ситуация будет на контроле у ​​ответственного специалиста. О результатах мы сообщим Вам дополнительно.
Желаем Вам хорошего дня.
С уважением, команда Идея Банка.

gennadiy
gennadiy
28 июля 2016, 11:41
Я не знаю ни одного банка где пополняют счет через кассу вообще без документов, это нормально. Можно пополнять самому через терминал самообслуживания но деньги могут поступить не сразу и с комиссией, а через кассу почти сразу же доступны и без комиссии.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке