Ненавиджу форвардбанк

Ненавиджу Форвард банк 13 ноября 2015, 17:09
Всім привіт… … Ви знаєте на днях подзвонило до мене якесь «недрозумєнєє», яке назвалося представником ось цієї, вищезгадуваної шарашкіної конторки і сказало що воно зоветься Романюк Віктор Петрович(воно у вас таке рабататає алі як), і вимагало від мене гроші при тому що всі кошти виплачено ще в серпні, коли я цьому невігласу пояснив, що мене їх тех.проблєми із-за яких мої кревні не зайшли їм на рахунок, якби то м«яко висловитися, не гребуть, і…

Скажіть панове банкіри невже можна погрожувати, і займатися шахрайством, майте совість. Якщо не думаєте за себе то про внуків подумайте, людські прокльони боком вилізуть.
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 16 ноября 2015, 14:08
Добрый день.
Сотрудник с таким ФИО в банке не работает. Пожалуйста, сообщите свой номер договора на почту vv-tarasenko@forward-bank.com, чтобы мы могли разобраться с ситуацией и дать Вам обратную связь.

AntoninaKiev
AntoninaKiev
13 ноября 2015, 21:22
Тоже звонил романюк, требовал вежливо общаться после их СМС с угрозами, я отправила запрос в центральный офис с описью вложения и уведомлением, требованием сверки в письменном виде, не будет в положенный срок ответа по почте официально с печатями и подписями, мой адвокат подаёт в суд… Денег не пожалею… моральные и владельцы и сотруднички и коллекторы липовые…
Ненавиджу Форвард банк
Ненавиджу Форвард банк
16 ноября 2015, 20:35
Для представників банку.
1. Скажіть як так сталося, що моя особиста інформація потрапила до чорт знає кого, і якась потвора телефонує до мене, погрожує мені від імені вашої структури і вимагає від мене гроші(і це після того як ваш банк повідомив мене про те що я кредит закрив).
2. Як так трапилося, що пройшов місяць і ваша структура листом не відповіла на мою заяву написану в вашому офісі в Рівному? Чому так виходить?
Коли ви w-tarasenko@forward-bank дасте адекватну відповідь на ці два прості запитання, тут на сторінці Мінфіна, тоді я вам дам всі свої дані.
На разі все.