???

T82 25 июля 2014, 22:13
Ми вас не боїмося тому, що вам у нас ще не довго залишилось бути ( маю на увазі в Україні). Сьогодні зранку на тел. Україна була повідомлено, що співпрацю з російськими банками хочуть заборонити взагалі, ці банки мають початковий російський капітал, а потрібно обслуговуватись в українських банках — Уряд України. Дійсно вела в інтер. Інформація підтвердилась. Слава Україні! Прорвемся!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
30 июля 2014, 10:01
Шановна T82!
Банк Руський Стандарт (Україна) є частиною міжнародної Групи компаній, що належить приватній особі. Банк в Україні є українським суб’єктом господарської діяльності, перебуває поза політикою та працює в строгій відповідності до українського законодавства і регулятивної політики НБУ. Усі податки та збори Банк сплачує Українській державі. Пріоритетом нашої роботи є максимально ефективне і якісне банківське обслуговування населення.

25 июля 2014, 22:21
Співробітикам цієї контори хочу сказати, якщо ви патріоти своє держави, то змініть місце роботи. І не варто своїх грузити!!! Не падайте низько!!! Не вже ж гроші варті того, чого вам бажають люди після вашого дзвінка?!
lida2
lida2
26 июля 2014, 21:24
Т82 к сожаления работают там люди которые в силу своей неграмотности не понимают, что идут против своих,
чого вам бажають люди після вашого дзвінка?! Очень хорошо подмечено, я как мне говорят имею черный глаз, сказанное мое слово часто реализуется, поэтому в гневе и в злости могу конечно наслать… пусть даже и не верят… время покажет
26 июля 2014, 16:44
Я знахожусь на лікуванні в санаторіі пояснила приіду то проплачу тоді стали слати смс за смс с погрозами що приідуть додому і накладуть арешт
30 июля 2014, 21:43
Не смішіть мене, що ви не співпрацюєте з Росією! В мене знайома у вас працювала, вона підтвердила, що ви співпрацюєте з країною, яка нас вбиває! І ви є в списку банків з російським початковим капіталом. Можете писати, що хочете, але правда справдиться!!!
30 июля 2014, 21:45
А назва Русский стандарт українська?!!! Чому не Український стандарт, окупанти не дозволяють! Ідьте додому!!!
31 июля 2014, 6:20
Ще недовго цому банку бути вчора в нашому місці пікетували цей банк геть з Украіни вони передають гроши на донбасс а там вбивають наших людей я іх не боюсь вони даже коли дзвонять не вміють розмовляти украінською мовою там сидять одні росіяни ВТБ банк вже уходить з Украіни і цей скоро піде геть Слава Украіне Героям слава
Forward Bank
Forward Bank
31 июля 2014, 13:11
Шановна T82! Шановна svetlana1969! Шановні користувачі!
Банк Руський Стандарт є українським суб'єктом господарської діяльності і працює в строгій відповідності до законодавства України. Більше того, Банк веде постійний моніторинг фінансових операцій клієнтів на предмет виявлення фактів фінансування тероризму в Україні. У разі виявлення підозрілих операцій, Банк оперативно вживає усіх необхідних заходів, які блокують такі операції, що підтверджено перевіркою Національного Банку України, проведеною у другому кварталі 2014 року. Відділення Банку Руський Стандарт в Криму закриті 18 квітня 2014 року.
З нашого першого дня роботи в Україні в 2006 році, основною метою Банку була і залишається турбота про благополуччя клієнтів та співробітників, допомога у прийнятті оптимальних рішень з фінансових питань. Усі співробітники Банку Руський Стандарт є громадянами України, виступають проти будь-якої агресії. Увесь прибуток, який отримується Банком, в повному обсязі залишається в Україні і йде на розвиток економіки країни, в тому числі на підтримку кредитних програм громадян, що живуть в Україні. Податкові відрахування в бюджет України за 2013 р. склали 16 млн грн. Витрати Банку в 2013 році на заробітні плати, утримання відділень, комунальні послуги – 527 млн грн