Банк угрожает клиентам

Олена Болдирєва 23 апреля 2014, 13:10
В вересні 2013 року уклала з Вами договір (кредитування споживчого кредиту) №109394626 від 30.09.13. Щомісячно вносила в терміни визначені графіком повну суму платежу на місяць.
З якогось дива Ваші шановні працівники вирішили телефонувати з погрозами мені і моєму чоловікові. Запевняти в односторонньому розірванні договору та стягненні суми боргу достроково. Вони у Вас що необізнанні щодо українського законодавства? Цивільним законодавством дуже чітко визначений порядок розірвання договорів у односторонньому порядку. Нехай почитають. Тай в договорі що ми з Вами укладали визначено що спірні ситуації можуть вирішуватись шляхом переговорів. Та якось мало схожі Ваші погрози на переговори. Ві може не страшні СМС пишіть а зателефонуйте, я з радістю назву Вам дати погашень. А поки що напишу (28.11.13,20.12.13 — через ПриватБанк, 15.10.13 -черезБрокбізнесбанк, 28.01.14,28.02.14,14.03.14 через Імексбанк). Щомісяця сума платежу 745,00 грн.
Таким чином Ви отримуєте від мене прибуток і погрожуєте мені???
Чи так ситуація складається на фоні українсько — російських відносин???
Хоч коли Ві згодились його надати свого часу тов чому справа? Схаменіться? Бо інакше мені доведеться звертатись до меліції а не Вам до суду.
Форвард Банк (Forward Bank)
23 апреля 2014, 15:44
Шановна Олено Болдирєва!
Дякуємо Вам за звернення.
Звертаємо Вашу увагу, що за Вашим договором мало місце несвоєчасне внесення чергового платежу і як наслідок були нараховані штрафні санкції. Для перевірки наведеної Вами інформації просимо доповнити відгук номерами телефонів, з яких та на які надходять дзвінки та повідомлення, і коротким змістом дзвінків, направивши дані та посилання на цей відгук на електронну пошту Банку: 0800300880@rsb.ua.
Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу Банку для вивчення та оперативного реагування у разі її підтвердження. Приносимо свої вибачення за можливі незручності.