банк в якому все незрозуміло, заплутано і приховано

ira17 8 апреля 2014, 9:26
Добрий день. Я колишній працівник банку Русский стандарт, в звязку з ситуацією в країні мене і моїх колег було звільнено ( правда за згодою двох сторін) 28.03.14. Заяви про звільнення були написані 18.03, тодіж працівник з відділу кадрів забовязувалась замовити довідки про доходи за останні 6 місяців роботи, щоб люди змогли влаштуватись в Центр зайнятості. 31.03 були видані трудові книжки, а про довідку нічого, хоча пройшло 4 тижні. Куди потріно звертатись щоб надали довідку про доходи, адже без неї неможливо зареєструватись в Центрі зайнятості… Люди стали безробітні без попередження, але й незнають як дальше бути і жити… Допоможіть будь ласка

dobrozhelatel
dobrozhelatel
8 апреля 2014, 10:37
VНу вы даете!!! Читаю и не могу поверить, что писал сотрудник банка, ну разве что уборщица, которой необязательно знать азы деловодства, или это происки конкурентов на форуме? Реально, извините, конечно, но ржу не могу… Работать в банке и не знать даже как заказать себе справку о доходах… это ж как вы клиентов то обслуживали!!! Сочувствую тем, кто испытал на себе тяжелую участь быть среди ваших клиентов.
ira17
ira17
8 апреля 2014, 17:02
Шановний, якщо з вашої точки зору таке може писати лише прибиральниця… тоді яка буде ваша відповідь на те, що ще 20 моїх колег так само чекають… Відповідь для кожного працівника довідку заказувати потрібно з бухгалтерії у Києві, Масово було звільнено велику к-сть людей, і ніяких довідок ніхто не видає.А що до моєї компетенції, то людина яка небула моїм клієнтом немає право судити.

Главная / Банки Украины 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Отзывы о Форвард Банке 📝 / банк в якому все незрозуміло, заплутано і приховано