ВХОД
Вернуться

банк в якому все незрозуміло, заплутано і приховано

ira17 ira17
8 апреля 2014, 09:26
без оценки
Добрий день. Я колишній працівник банку Русский стандарт, в звязку з ситуацією в країні мене і моїх колег було звільнено ( правда за згодою двох сторін) 28.03.14. Заяви про звільнення були написані 18.03, тодіж працівник з відділу кадрів забовязувалась замовити довідки про доходи за останні 6 місяців роботи, щоб люди змогли влаштуватись в Центр зайнятості. 31.03 були видані трудові книжки, а про довідку нічого, хоча пройшло 4 тижні. Куди потріно звертатись щоб надали довідку про доходи, адже без неї неможливо зареєструватись в Центрі зайнятості… Люди стали безробітні без попередження, але й незнають як дальше бути і жити… Допоможіть будь ласка

Комментарии (2)

+
0
dobrozhelatel
dobrozhelatel
8 апреля 2014, 10:37
#
VНу вы даете!!! Читаю и не могу поверить, что писал сотрудник банка, ну разве что уборщица, которой необязательно знать азы деловодства, или это происки конкурентов на форуме? Реально, извините, конечно, но ржу не могу… Работать в банке и не знать даже как заказать себе справку о доходах… это ж как вы клиентов то обслуживали!!! Сочувствую тем, кто испытал на себе тяжелую участь быть среди ваших клиентов.
+
0
ira17
ira17
8 апреля 2014, 17:02
#
Шановний, якщо з вашої точки зору таке може писати лише прибиральниця… тоді яка буде ваша відповідь на те, що ще 20 моїх колег так само чекають… Відповідь для кожного працівника довідку заказувати потрібно з бухгалтерії у Києві, Масово було звільнено велику к-сть людей, і ніяких довідок ніхто не видає.А що до моєї компетенції, то людина яка небула моїм клієнтом немає право судити.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд