zig4free 30 ноября 2022, 14:21
Я ранее писал отзыв про приложение, на данный момент ситуация не поменялась. Видео верификация не работает и по сей день.
30 ноября 2022, 14:26
Добрий день! За застосунок іншого банку ми відповідальності не несемо. Зверніться до ПУМБ.
rovodnev 25 ноября 2022, 12:25
Я декілька разів звертався до банку з проханням закрити мої рахунки, так як ми з моєю сім'єю вимушені були виїхати з України і назад, на жаль, не повернемось. На всі мої запити банк відповідає, що потрібно прийти на відділення банку і написати заяву на закриття рахунків. Таке враження, що банк взагалі не розуміє, що це неможливо зробити, коли ти не в Україні, і при цьому відмовляється приймати заяву віддалено. Не дивлячись на постійні звернення, ніхто в банку так і не зміг розібратись в ситуації.
27 ноября 2022, 16:41
Шановний Ростиславе Олександровичу, вітаю!
Дуже розуміємо всю складність ситуації, але, на жаль наразі немає їншої процедури закриття рахунку, окрім особистого звернення до відділення банку та написання заяви.
Проте Ви все ж можете закрити рахунок дистанційно за допомогою звернення третьої особи із завіреною українським нотаріусом довіреністю від Вас, як клієнта банку.
У п’ятницю ми отримали від вас заяву та копії документів, які були передані співробітникам відповідного підрозділу. За результатами розгляду заяви, Вам буде надана письмова відповідь.
Бережіть себе та своїх близьких!
User64 14 ноября 2022, 13:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Тимошенко, 21, корп. 5
Стал клиентом данного банка в начале 2019 года. Кредитная история на тот момент не позволяла получить крупную сумму на карту другого банка, потому путем подбора через кредитного менеджера попал в данный банк.

На тот момент я открывал карту в Оболонском отделении, встретили приветливо, отвечали на все вопросы. Поскольку выбор банков был невелик, отзывы здесь (на тот момент, картина особо не отличалась) особо не испугали, и я открыл кредитку на 50 тыс грн.
Факт того, что брать такую сумму на единоразовое снятие, чтобы иметь с ходу нереальные проценты было плохой затеей при нестабильном доходе я упущу, проблемы начинаются тогда. когда появляются просрочки. Здесь банк почти с разу включает коллектора и делает рассылку на всех поручителей с запросом погасить сумму минимального платежа. Т.к. система рассчитана на запугивание, будьте готовы что будет прилетать фактическая сумма долга в рассылке, а не просрочка за текущий месяц. Т. е. если вы не погасили 1000 грн от минимального платежа, а фактический долг составляет 45000 грн, всем вашим поручителям будет отправлено гневное сообщение с требованием погасить долг в 45000 в течении 24 часов. Если вы не купились, следующая стадия — банк не пытается решить вопрос через клиента, а сразу делает прозвон на всех доверительных лиц пытаясь выяснить всю информацию, чтобы на финальном звонке вам, аппелировать тем, что уже «уточнил у (поименно) всю информацию» и старается вычитать клиента как провинившегося студента.

Отдельная история — зачисление средств. Исходящие транзакции моментальны, а входящая может рассматриваться до 24 часов, прежде чем быть засчитана на баланс. Т. е., если у вас сегодня последний день минимального платежа, а вы не успели до 9 утра отправить деньги — поздравляю, вы просрочили платеж, завтра все поручители снова узнают оставшуюся сумму долга, и если вы успели отправить в последний день, возможно вам даже не позвонят.

Поддержка просто ужаснейшая. Крайне редко попадаются очень достойные менеджеры (скорее всего, залетные с других учреждений), но чаще всего вам попадается менеджер уровня авторазборки.

История с хорошим концом, поменяв работу и получив стабильный доход, я первым делом принялся закидывать крупные сумму на погашение долга. И даже здесь банк старается вас доить дальше. Трижды за год, пока я гасил кредитную карту с крупной суммой (ежемесячно были равные платежи с учетом процентов, перекрывающие тело) мне названивал банк с вопросом «не желаете кредит в 150 тыс?» на вопрос «девушка, вы же видите, что у меня гасится текущая кредитная карточка. какой кредит?» обычно ответ идет «ясно, спасибо, досвидания»

Кредитку выплатил. Когда закончились просрочки, и тело платится своевременно — в принципе проблемы с банком быстро пропали (оно и логично), максимум — банк будет брать на слабо, и предлагать кредиты с крупными суммами. Возможно если бы я изначально правильно спланировал свои финансы, не наткнулся бы на такую проблему с банком. Тем не менее, не надейтесь что здесь будут входить в положение, или вести себя с вами гуманно в случае проблемы. Но если их нет, вполне возможно что вас пронесет.
AAAA2000 8 ноября 2022, 14:12
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Сам Банк, конечно, отбитый на всю голову — но это «заслуга» челов принимающих (а точнее НЕ принимающих) «правильные» решения.
Выезжают исключительно благодаря фаховому персоналу в отделении.
Открыл депо на 6 месяцев под 20 годовых. Обслуживание на уровне. Получаю все с проциками. На пролонгацию никто не уговаривает. Спросили не хочу ли и все. Условия по процентам отличные — продуманные, повысили норм. Все четко и в рамках закона. Обслуживание на очень высоком уровне.
Богдан Вовк 7 ноября 2022, 15:47
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 15
Доброго дня. Маю кредит у банку, сплачував щомісяця і проценти і тілокредит. в жовтні переніс інфаркт, тепер потребую лікування. Зі мною зв’язався менеджер і запропонував реструктуризацію боргу, я охоче погодився (для цього мені сказали прийти на Валову 15, м. Львів з написанням заяви).Я все зробив, але у відділені менеджер сказав, що не володіє інформацією хто зі мною зв’язувався, що мені потрібно зателефонувати менеджеру, котрий дзвонив мені! Звичайно, я не можу зателефонувати на номер, який не приймає вхідні дзвінки. Не розумію, такого відношення до клієнтів! Прошу надати відповідь, щодо процедури реструктурізації боргу
7 ноября 2022, 19:54
Шановний пане Богдане! Перепрошуємо за ситуацію, яка сталася. Очевидно, трапилося прикре непорозуміння. Мої колеги зв'яжуться з Вами для надання консультації щодо реструктуризації та допоможуть її оформити. Бережіть себе та одужуйте якнайшвидше!
vikki2879 5 ноября 2022, 15:47
Я нахожусь на временно оккупированной территории. Не могу зайти в приложение, поскольку требуют код, который отправляется на номер телефона, на котором нет связи, поскольку мы на оккупированной территории. Короче, круг замкнулся… Учитывая то, что на моем финансовом номере, подтвержденым в банке, находится и вайбер и телеграмме, я не могу никак не то что зайти в приложение, но и получить информацию по моему счету. И как быть теперь, вы что, совсем афигели? Почему не пришёл на карту депозит в размере 150 тысяч гривень, который закончился в августе этого года???
5 ноября 2022, 19:57
Вітаю, шановний клієнте! Аби розібратися в ситуації нам необхідна додаткова інформація. Надайте, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ (повністю), ІПН та контактний номер телефону. Дякую!
Бережіть себе 🙏 Разом переможемо!
LUDMILA020267 28 октября 2022, 16:23
Доброго дня.чому банк телефонує і надсилають смс моїм дітям про мою заборгованість, я сплачую частково, втратила роботу, подала заявку на реструктуризацію 25 жовтня, але мені ніхто не телефонує. Якщо Ви не розберетеся з ситуацією, я звернуся до поліції з заявою. В Україні воєнний стан. Дякую за розуміння.
4 ноября 2022, 11:02
Шановна пані Людмило! Перепрошуємо за незручності. Мої колеги мають з Вами зв'язатися з приводу реструктуризації. Бережіть себе! Вдалого та мирного дня!
magkiev 24 октября 2022, 18:46
Тел гарячої лінії вже другу годину не відповідає, банкінг не працює, карти не працює. На 8 міс війни навіть не мають
резервного живлення.
Хронічна хвороба кол центру давати відповідь на елементарні питання протягом 3 -5 хв. Менеджери не провели відповідне навчання операторів.
24 октября 2022, 19:48
🚨Шановний клієнте, через відсутність живлення у операторів зв'язку, які є постачальниками телекомунікаційних послуг, не працює кол-центр та чат-боти банку, а також інтернет-банкінг Forward online.
Будь ласка, зберігайте спокій!🙏
Про відновлення живлення та роботи каналів зв'язку повідомимо додатково.
Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Бережіть себе!💛💙
zig4free 18 октября 2022, 19:38
Банк самостоятельно подключает платные услуги по дебетным картам и загоняет их в минус!
21 октября 2022, 10:44
Добрий день, Володимире В'ячеславовичу! По вашій КОКО КАРД дебетова «мінус» відсутній. Щоб розібратися в ситуації, надайте, будь ласка, в приватні повідомлення більш детальну інформацію — ПІБ власника картки та контактний номер телефону. Дякую.
Alxander7287 11 октября 2022, 13:35
Отделение по адресу: Киев, ул. Драгоманова, 44-А
Вже четвертий раз банк блокує рахунок та просить надати джерело коштів за пояснення фінансових операцій. Все надано у повному обсязі у продовж 2 днів з моменту блокування моїх рахунків. Вже третій тиждень «розглядають» мою заявку та постійно годують мене «у нас є 30 робочих днів по регламенту для розгляду вашої заявки», немає ніякої можливості прискорення адже кошти яки були на рахунках я не можу використовувати для власних нагальних потреб у цей час, але звісно Форвард банку на це начхати адже з точки зору договору вони нічого не порушують. З точки зору клієнто орієнтованості в котрий раз переконуюсь що це один з найгірших банків. Якнайшвишде закриваю тут рахунки та нікому не раджу тут обслуговувати. Форвард банк 4 із 4 разів блокував мої рахунки та завжди максимально довго затягував процес розблокування!
21 октября 2022, 11:07
Добрий день! 18.10.22 мої колеги проінформували вас про рішення банку в телефонному режимі. Ваші документи розглянуто та 07.10.2022р. рахунки розблоковані. Для подальшого обслуговування в банку вам необхідно звернутися до відділення банку для перевипуску карток та проходження процедури актуалізації інформації.
zig4free 8 октября 2022, 20:51
В начале полномасштабной войны банк ввел жесткие ограничения на использование личных средств, которые привели к значительным финансовым потерям из-за невозможности оплачивать свои обязательства в других финансовых организациях.

Кроме вышеописанного, тупо не было доступа к личным средствам — из-за невозможности свободы ими распоряжаться — а деньги нужны были «сейчас»!

Таким образом банк максимально способствовал дестабилизации экономики и политической ситуации — можно ведь все списать на правительство Украины…

Такой банк не должен существовать на Украинском Рынке!
Александр Агафонов 8 октября 2022, 18:55
Отделение по адресу: Киев, ул. Драгоманова, 44-А
Вчера захотел с серой дебетной КОКО-карты снять деньги. В банкомате ввёл пароль и сумму — и банк выплюнул чек «Ваша карта изъята». Хотя PIN-код был правильный.
В отделении мне выдали новый пластик со сроком действия 01/27 (старый был 03/26). А также чёрный конверт с наклейками.
Новая карта активируется в течении часа, а после 18:00 закрывается доступ к отделению и по словам сотрудников доступа к банкомату также нет. До момента активации карты снять деньги с этого счёта нельзя никак — ни через кассу, ни переводом между своими счетами.
Итого: претензий к персоналу у меня нет, всё чётко. Но вот работа банкомата и невозможность оперативно снять деньги с изъятой карты — это минус.
HelenaP21 3 октября 2022, 11:50
Шановний банк форвард, вимагаю повернути кошти у розмірі 1362грн. (одна тисяча триста шістдесят дві) гривні 00 коп., за рішенням суду, який визнав виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. Цей виконавчий напис був вчинений приватним нотаріусом, з вашої подачі та всупереч закону. Жодної копійки я вам не пробачу, а в подальшому сума коштів для вас буде зростати. За детальною інформацією звертайтесь.
5 октября 2022, 15:33
Шановна Олена Анатольївно, за вказаним номером телефону зв’язатися з Вами не вдалося (номер не обслуговується).
Для уточнення деталей щодо звернення необхідна додаткова інформація.
Прохання надати в особисті повідомлення актуальний номер телефону та зручний час для дзвінка від банку.
Наперед дякую!
zig4free 20 сентября 2022, 18:41
Сегодня снимал в банкомате приватбанка 800 и 700 грн.
Смотрю выписку -741.30 и -847.20

Такого раньше никогда не было!

Звонил в тех поддержку начали рассказывать про комиссию! И бросили трубку!
20 сентября 2022, 19:12
Шановний Володимире В'ячеславовичу, вітаю! Не варто хвилюватися. Комісії за зняття коштів з КОКО КАРД (дебетова) на суму до 5 тис грн не передбачено.
Згідно з Умовами надання та обслуговування платіжних карток АТ «БАНК ФОРВАРД»
п. 3.10. В момент здійснення Операції на Рахунку блокується сума у розмірі до 5,9% від суми здійсненої операції. В дату відображення на Рахунку такої Операції, блокування суми знімається, плата списується у розмірі згідно Тарифів. При цьому, якщо на дату списання плати на Рахунку не достатньо власних коштів Клієнта, комісія стягується за рахунок кредитних коштів, у т.ч. за рахунок Понадлімітної заборгованості.
binod 20 сентября 2022, 17:23
Звонят с неизвестного номера 044*83, робот представляется банком Форвард и предлагает подтвердить изменение тарифов по карте. Сделайте лучше подтверждение через официальное приложение или в онлайн-банке.
art1297 17 сентября 2022, 12:27
Вот не пойму, как так получается. На кредитной карте по сравнению с прошлым месяцем денег стало больше на 150 гр, но и минимальный платёж в этом месяце увеличился на 100 гр. Плачу-плачу, а все тополь на месте. За что идёт списание-непонятно. В личном кабинете ничего не отображены, только списание процентов, а куда уходят остальные деньги??? Абсолютно безмозглая служба поддержки. Когда же он треснет этот недобанк
19 сентября 2022, 12:19
Шановний клієнте, щоб передати Вашу скаргу до відповідного підрозділу та розібратися в ситуації, потрібні Ваші дані. Надайте, будь ласка, в приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та контактний номер телефону або зареєструйте це звернення.
Gvozd2801 15 сентября 2022, 22:16
Дуже шкодую що зв’язалася з цим банком, нікому не порекомендую, бо це жах. У мене кредитна картка з боргом, на жаль через війну було втрачено все і сплачувати просто на даний час не має можливості. Звернулася до банку з проханням оформити реструктуризацію, була відмова, дак ще й від співробітника почула стільки погроз що просто жах. Ніякого співчуття до клієнта, який залишився у біді. На жаль банк ніяк не співпрацює зі своїми клієнтами. Скаргу залишала і не одну, а відповіді толкової так і не надали, але ж на цей раз буду також писати скаргу до фінскарга, всі розмови я записувала, а там побачимо по результату, треба то підемо й далі писати скаргу до вищих установ.
16 сентября 2022, 14:02
0631956137 15 сентября 2022, 11:58
Отделение по адресу: Чернигов, ул. Г. Полуботка, 6-А
З десятків банків з цим завжди проблеми. Особливо з підтримкою. Вже не перший раз. Зранку спеціаліст підтримки Світлана запевнила, що можно подати заяву на закриття рахунку у офісі банку в Чернігові. Навіть зробила вона це після уточнення інформації (просила час на це). Я витратив час та ресурси у робочий день. Виявилось в кінці, що подати таку заяву не можно.
DDR2 8 сентября 2022, 14:29
Звонил сегодня, чтоб заказать деньги к выплате (заканчивается депозит), договорились на одно отделение (Спасская). Потом просчитал весь путь на указаную дату и решил для удобства забрать на другом отделении (Саксаганского).
Перезвонил на контакт-центр в 13.27, ответила сотрудница Евгения… и я чуть дар речи не потерял.
Общение с данным консультатном запомнится на долго, как будто пообщался с бабкой на сельском базаре.
Рекомендую представителям банка прослушать наш разговор (если не сохранился, могу аудио файлик сбросить с диктофона)… это надо слышать!
За 18 лет общения с банками подобного диалога еще никогда небыло) Как с такими сотрудниками контакт-центра как Евгения Банк Форвард еще работает?)
П.С.: а вот сотруднице Контакт-центра Яне надо отдать толжное за професионализм, грамотность и тактичность в общении
12 сентября 2022, 20:14
Добрий день, шановний клієнте! Нам дуже шкода, що ви отримали негативний досвід спілкування зі співробітником банку. Проте, щоб з'ясувати усі деталі ситуації та, у разі необхідності, застосувати відповідні дисциплінарні заходи до співробітника, прошу надати у ПП Ваші ПІБ, РНОКПП та контактний номер телефону. Також можете вкласти аудіо файл розмови.
Три літри 5 сентября 2022, 18:06
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 14/2
Задовбало мене слідкувати за рахунком бо вже не раз банк стягував з мене плату за обслуговування яку він ввів знається у прошлому році. Плюс всі плюшки які мене цікавили в момент відркиття рахунку — зараз не працюють. Тому вирішив закрити рахунок. Но мова зараз не про це, а про те наскільки офіс у Хмельницку краще ніж офіс у Харкові.

Коротко про те що було в попередніх серіях.
1. Відкрив рахунок в субботу, на той момент Форвард був чи не єдиний банк у якого відділення працювали і по суботах теж. Але рукожопі робітники відділення на Армянському у Харкові зробили щось не так і активація рахунка не відбулась. В неділю служба підтримки допомогти не змогла, і лише у понеділок рахунок запрацював. Хочу відмітити що спілкування з головним офісом який відреагував на проблему було на набагато кращому рівні, ніж служба підтримки та офіс.
2. Хотів відкрити валютний депозит, саме для цього депозиту потрібен поточний рахунок. Пішов відкривати, знов виявилась якась помилка в даних і я витратив десь годину на таку просту операцію.
3. Цієї зими пішов перший раз закривати рахунок. На рахунку була невелика сума яку я залишив як раз на випадо якщо треба буде сплатит за обслуговування. Робітник банку сказала що надо обнулити рахунок — я перевів гроші. «А тепер сплатіть за обслуговування, но треба сплатити через касу бо переказ з іншого банку займає декілька годин, каса в нас не працює тож приходьте завтра» — сказала мені ця геніальна жіночка.

Тобто кожного разу коли я стикався з офлайн обслуговуванням — в мене виникали якісь трабли і великі витрати часу.

З відділенням в Хмельницкому спілкувавня два рази: в липні оновлював дані і ось в вересні закривав рахунок. В перший раз витратив мабуть меньше ніж 15 хвилин, зараз взагалі хвилини три-чотири. Робітники банка дуже ввічливі, ніякого нав’язування, ніяких умовлянь — просто зробили свою роботу. За що хочу сказати їм «дякую!».