розводняк

kcuna1987 kcuna1987
12 ноября 2013, 22:27
31.08.2013 проплатили по кредиту 1000 грн. (хотіли наївні погасить досрочно без %). Касир перерахувала на інший рахунок, причому помилилась не на одну цифру, а на всі!!! Я навіть не могла подумати, що таке буває! згідно наданого договору!!!
Через два тижні почались дзвінки про несплату, почали розбиратись — написали заяву. У відділені банку де відбувалась проплата допитатись нічого неможна — нічого не знаю, нічого не чую, нічого нікому не скажу, і взагалі куди ви дивились коли підписували квитанцію?
На гарячій лінії відповідь одна — проводиться розслідування, результату поки що немає. А час то йде і відсотки то капають!!!
Якщо в найближчий час питання не вирішиться, буду застосовувати всі можливі методи — міліція, прокуратура, суд, повідомлення в Нацбанк — справа принципу!
Банк Форвард (Forward Bank)
ForwardBank
ForwardBank
13 ноября 2013, 17:29
Добрий день, шановна kcuna1987!
Для проведення перевірки відносно даної ситуації просимо Вас повідомити Ваші ПІБ та номер договору на електронну адресу 0800300880@rsb.ua з посиланням на відгук.

Додатково повідомляємо, що Банк обов'язково розгляне Вашу заяву і проінформує про своє рішення. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.