Суцільний негатив

SvetaLviv 20 сентября 2017, 11:05
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 15
Оформила кредит (перекредитування). Щодо обслуговування на відділенні — працівники ввчіливі, зауважень немає. Але… У мене виникла проблема із грошами, і я протермінувала платежі по кредиту 2 місяці. І почався «лохотрон». ПОзвонило одне *** із претензіями, що я йому винна… тис.грн., оскільки він купив мій кредит в банку (тел.0935290052) з базарно-бандитськими замашками, приїде на зустріч зі мною по адресі… Через деякий час дзвонить працівник банку Тарас Валерійович. Питання — коли я буду платити борг, бо в нього є час притримати продаж мого кредиту колектору до… год. Вдається домовитися. Потім дзвонить Сергій Васильович (типа начальник) щодо подтвердження домовленості. Це один день
На другий день коло дзвінків повторюється. Мені «ЧЕМНО» пояснюються хто я така насправді, і що мною може бути, якщо не оплачу заборгованість. ШОК від якості роботи із клієнтами (навіть якщо вони можуть бути проблемними).
Питання. Чи дійсно мій кредит був виставлений на продаж колекторами? Чому почали телефонувати моїм батькам і розповідати про кредити? Коментар по порушенню банківської таємниці третім особам
Форвард Банк (Forward Bank)
20 сентября 2017, 11:16
Добрий день, SvetaLviv.
Щоб ми могли розібратися у ситуації та надати кваліфіковану консультацію по Вашому кредиту, прошу на av-kudryashova@forward-bank.com повідомити Ваші ПІБ та номер договору.
Приносимо вибачення за заподіяні незручності.

sanch ☺
sanch ☺
20 сентября 2017, 13:44
Не общайтесь по телефону, Вы не можете знать, кто звонит и никому не обязаны общением. И само общение не имеет никого смысла для Вас.
Если Ваш кредит «продан» (переуступка прав требований), то хуже быть не может, чем уже существующая ситуация. В любом случаи, при переуступке прав требований, новый кредитор должен уведомить Вас письменно и предоставить доказательства. Кроме того Вы можете выдвинуть претензии новому кредитору (они будут с Вашей стороны).

Смысл тут говорить о том, чего не было. Просто вносите их номера в ЧС или посылайте лесом.
SvetaLviv
SvetaLviv
21 сентября 2017, 11:32
Послала. А на другий день стали дзвонити моїм родичам