Південний

yuriypt 14 ноября 2015, 21:58
Отделение по адресу: Львов, ул. Хотинская, 2
Отримував вклад, що мав у банку ФіК в відділенні м.Львова, вул. Г.Чупринки,11, все вчасно, організовано.
Хоча мила дівчина Ірина (економіст банку з Луцька) й дуже старалась зробити мене вкладником банку Південний, але алергія від спілкування з нахабами ФіК ще не пройшла, тому не зважаючи на її переконливість, професійність та ненавязливі професійні пропозиції, я ПОКИ не погодився… Але…

Dmitrik7
Dmitrik7
14 ноября 2015, 22:17
Странно. А предыдущем отзыве (по ветке ФиК) Вы хвалили «нахаб ФiК» :)
odessit255
odessit255
15 ноября 2015, 9:59
Банк Пивденный (головное отделение у нас в Одессе) по всем параметрам должен был давно накрыться. Тем не менее он все свои обязательства выполняет, и сейчас предлагает хороший процент по депозитам, хотя в свое время (2006-2014) там ставки были относительно низкие, почему я и попер в ФиК. Так что предложения о размещении денег не такие уж бесперспективные имхо. Я сам зимой «сгреб» почти все свои вклады, а потом полюбовался на зеленые бумажки, и разнес их по разным банкам, в том числе и в Пивденный (но там мало). Думайте сами, решайте сами…
15 ноября 2015, 12:30
Уважаемый yuriypt!
Вы размещаете два отзыва о работе умирающегоо ФиК с оценками: «очень плохо» и «отлично».
Вы себя хорошо чувствуете?
Ничего не двоится?
Или, может быть, Ваш аккаунт, случайно, задействован неправомерно другим лицом?
liveride
liveride
24 ноября 2015, 12:13
Хочу написати позитивний відгук за банк південний у Львові. Звичайно, враховуючи курсові різниці, кожен втратив частину грошей з валютних вкладів. Але, тим не менше, гроші отримав без проблем і без сильних вмовлянь працівників банку щодо розміщення вкладу у їхньому банку.
Здивувало лише те, щоб під банком не має жодної охорони. Тобто, вийшовши з банку з пачкою в 70тис грн відібрати в мене її не було би проблемою. Дякувати Богу я зразу купив долар по 25,2, коли станом на зараз вже 25,5.
24 ноября 2015, 17:37
Замечу-акцентирую:
1. Кожен втратив. І вкладники і держава загалом… Крім власника. Власник втратив джерело прибутків, а не, власне, внесок.
2. Відібрати можуть за Вашою згодою лише. Велика крапка. І не важлово — чи є охорона чи ні.
3. Дякувати треба лише продавцю за 25,2, коли зараз вже 25,5+2%(на коханий ПФ), не домішуйте святе до Вашої нездари оцінювати ризики, про які Ви знали напевне і заздалегідь, але знехтували. Не минулось.