ВХОД
Вернуться

Вкладники 200+ банка ФіК стали заручниками політичних розбірок та корупційних наїздів влади на бізнес К.Жеваго!!!Продовження..

Sergiyr Sergiyr
23 сентября 2015, 10:06
без оценки
Проте різка зміна в тональності заяв НБУ за останні кілька тижнів (враховуючи в т.ч. згадане вище скорочення портфелю інсайдерських кредитів на 3 млрд грн) та акцент на необхідності продажу Костянтином Жеваго активів тільки підливають олії у вогонь поширеної версії/чутки на ринку, що його «особливо смачні активи» не отримали деякі «сірі кардинали» нинішньої влади, які нібито дуже цього прагнули. От, мовляв, і планують «надолужити» під час ліквідації банку…
У будь-якому разі нагадаємо, що «Фінанси та кредит» сам зізнався у звітності за ІІ квартал, що його значення нормативу максимального розміру кредитного ризику за операціями з пов’язаними особами становило 142,81%, при тому, що визначений Нацбанком допустимий максимум – 25%. Але це був далеко не найвищий показник у банківській системі – як де-юре (деякі банки зізналися в ще гірших показниках), так і де-факто (більшість учасників ринку «інсайдерські» портфелі поки що адекватно не «засвітили»). Крім того, як запевняли редакцію Finbalance у фінустанові ще в липні, НБУ надав «Фінанси та кредит» трирічний термін для проведення роботи по реструктуризації кредитного портфелю банку і приведення у відповідність показників звітності банку. І регулятор цю інформацію не спростовував, до речі.
У релізі НБУ також вказується, що акціонер банку «Фінанси та кредит» не зміг виконати «свої письмові зобов’язання щодо підтримки ліквідності та нормативів банку в узгоджені строки, зокрема не досягнув рекомендованих показників обов’язкового резервування, достатності регулятивного капіталу та ліквідності».
Безумовно, не виключено, К. Жеваго не вдалося, наприклад, остаточно домовитися з необхідною кількістю вкладників про конвертацію їх депозитів у капітал, які, як повідомляла В. Гонтарева, мали забезпечити докапіталізацію банку на 1,5 млрд грн. Разом з тим збори акціонерів «Фінанси та кредит» тільки 17 серпня ухвалили рішення про відповідне збільшення активів… але… продовження буде…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд