Банк «Фінанси та кредит» не віддає депозит навіть інвалідам

MarinaShe 2 июля 2015, 15:24
У Кіровоградському відділенні №38 Банку «Фінанси та Кредит» «Фінанси та кредит», мені (інвалідові I групи – ДЦП, ходжу на протезі) не віддають депозит, строк якого скінчився ще у червні 2015р.
Мої письмові заяви до відділення і до головного офісу банку (всі вони є, з вхідним номером та повідомленням про вручення) залишені без задоволення, не зважаючи на мої вмовляння зглянутись на мій стан, та попередження про звернення до НБУ, прокуратури суду та ЗМІ.

Після останнього походу до банку, вражена нахабністю його працівників, я зрозуміла, що ніякими зверненнями до совісті і людяності чи усними проханнями повернути мені гроші, я нічого не доб’юсь. Єдине, що мені (втім як, скоріше за все, і решті обдурених вкладників) залишається – це добиватись справедливості через НБУ, прокуратуру, а ефективніше всього, через суд і державну виконавчу службу, сподіваючись на вирішення проблеми державними органами.

KIHO3IPKA
KIHO3IPKA
2 июля 2015, 16:24
Вибачте, але через прокуратуру, а тим більш через суд і НБУ Ви нічого не доб'єтесь. Прочитайте що пишуть ті хто попав в такуж саму халепу як Ви.
2 июля 2015, 20:22
Ну а як добитись? я вже не можу читати ті всі відгуки. голова йде вже обертом від всього цього
147347cat
147347cat
3 июля 2015, 0:12
Влипли мы все капитально с этим банком! для них простые люди ничто!
3 июля 2015, 9:02
Попробуйте ЗМІ під відділенням банку, а краще у відділенні (з копіями чи оригіналоми документів) та лист в НБУ через депутатське звернення (швидше відповідь приходить). Шансів мало, та можливо, що якусь крихту отримаєте…
3 июля 2015, 13:19
Щодо смі, я написала листа у всі топ-інтернет-видання, всеукраїнські телеканали і у міську газету. Жодне видання нічого не опублікувало. мабуть це «щось значить»(((((((
3 июля 2015, 21:12
Начните с местного в вашем городе, они более отзывчивые, пишите блоги на местных сайтах, попросите помощи местного депутата (осенью местные выборы) осветить Вашу проблему.
4 июля 2015, 0:26
А Вы, случайно, не в курсе, кто у нас в оппозиции к ФиКу политически? какая партия? а-то я, мало того, что в политике никак, да ещё и не пойму, к каким полит.силам Жеваго относится, то БЮТ то партия регионов… полярно так прямо
Ljuda6
Ljuda6
5 июля 2015, 17:32
Живаго внепартийный
6 июля 2015, 0:29
Я знаю, что непартийный. но всё же, конкретные позиции у него должны же быть, против кого он. просто позвоню я вдруг его саратникам местным, и буду, как здрасте, просить, напишите какое оно г***. хотя тут не угадаешь. все повязаны, скорее всего

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Финансы и Кредит 💰 / Отзывы о Банке Финансы и Кредит 📝 / Банк «Фінанси та кредит» не віддає депозит навіть інвалідам