Банк недовіри

senyaA 8 января 2015, 12:12
Тримав в банку декілька депозитів в гривнях, раніше проблем не було, але коли закінчувався один з депозитів в жовтні звернувся заздалегідь про повернення коштів, в банку дали відповідь, що кошти заберу в повному обсязі, коли ж звернувся в потрібний день дали тільки половину суми,і сказали подякувати що мені повернули і так велику суму моїх коштів,іншим і того недають.А 7 січня 2015 р у мене закінчився ще один депозит, теж заздалегідь звернувся в відділення банку сказали, що депозит не пролонговується і мені повернуть кошти, не надіючись на повернення всіх коштів, а хочаб половину я прийшов в відділення і тут шок мені можуть повернути мої кошти в розмірі 7 % від моєї суми, а відповідь була така «Ми гроші не друкуєм.»

8 января 2015, 19:28
Всі сумніви розвіяні для мене!!! а ще недавно я міркував щоб положити в цей банк свої кошти, та прочитавши ваш відгук зрозумів, що це дуже небезпечно!!!
8 января 2015, 21:29
Такие выводы делаются с конца февраля начала марта прошлого года.
8 января 2015, 22:10
Я так и не понял я все таки прав, или нет?
NG5555
NG5555
14 января 2015, 15:54
Да, Вы правы!!!
8 января 2015, 22:56
Как не поняли, ведь — « Всі сумніви розвіяні для мене!!! » Ваши слова? Решение каждый принимает сам, кто то на стадном инстинкте, кто то на своем уме и для себя, вбивает и вертит, а кому то просто воробьями пошвыряться, а ну и еще рассуждения типа хорошо там где нас нет;)