Нікому не рекомендую цей банк!

thebank 16 июня 2015, 18:21
Ф.І. треба було ліквідувати разом з VAB. Чому НБУ підтримує Ф.І.? Адже не зважаючи на величезні суми рефінансування (5,5 млрд грн -VAB і 8,3 млрд грн -Ф.І.) банкам це не допомогло. 20.03.2015р рішенням № 63 Фонду гарант. вкл. VAB ліквідовується і вкладникам виплачуються їхні кошти (в гарантованих межах). А вкладники Ф.І. до сьогодні в «підвішеному» стані — без грошей і з невідомою перспективою. Чому НБУ не вводить ТА в Ф.І.?! Я вже 9 місяців не можу забрати свій вклад “Доступний new”! 15. 09. 2014 р. я зареєстрував заяву ( вх.№18-в/06-2424 ) у Львівському відділенні № 2 ПАТ КБ “Фінансова ініціатива” на повернення мені вкладу і виплату процентів по ньому згідно з п. 3.4.4. договору банківського вкладу № 331298. Після численних звернень до різних посадових осіб банку (від начальника львівського відділення № 2 до голови правління банку), начальника управління НБУ у Львівській області, директора Генерального департаменту банківського нагляду НБУ, після отримання шаблонних відписок на фірмових бланках банку “Фінансова ініціатива” з факсимільним підписом заступника голови правління п. А.М.Демченко, всупереч запевненню банку на запит НБУ про те, що відповідні кошти “можуть бути виплачені за адресою: м. Львів, вул. Валова 15”, з 15.09.2014р попри щоденне телефонне або особисте звертання у відділення банку, до 16 червня 2015 р. я не отримав свого вкладу. Останній раз банк спромігся виплатити мені $ 50 (!) ще 29 травня 2015р. Ще раз нагадую, що статтею 625 ЦКУ встановлена відповідальнасть за порушення грошового зобов”язання, і що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов”язання. Запевняю керівників банку і пов'язаних із банком осіб, що після виконання вказаного зобов”язання я неминуче подам судовий позов з вимогою виплати 3% річних від простроченої суми за кожен день використання моїх коштів до фактичного моменту їх повернення згідно п. 2 Ст. 625 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV.

SergS7
SergS7
17 июня 2015, 21:49
Або беріть гривнями по 10 К в місяць, або в суд, або купуйте ружбайку і взнайте домашню адресу бахматого. Інших варіантів поки що ніхто не придумав :)
emeta
emeta
18 июня 2015, 2:29
Ви зі Львова? Залиште будьласка контакт в лічку.