получил проценты

htht 9 июня 2015, 12:27
В этом месяце получил проценты по валютному депозиту с задержкой. Если предыдущие выплачивали максимум в течении 2х дней, то в этот раз дали на 5 дня позже. Объясняют, что поздно пришло подкрепление. Предлагали забрать по курсу, но я не согласился, сказал буду ждать валюту.

9 июня 2015, 13:02
To: хытыхыты

Это где ж такая благодать? Город, отделение?
1954 P
1954 P
9 июня 2015, 13:13
Обычный комментарий обычного банковского бота. А по факту, валюту даже не обещают. И это уже второй месяц.
htht
htht
9 июня 2015, 13:27
Не каверкайте, пожалуйста, мой ник.
Обслуживаюсь в Черкассах, на б.Шевченка.
9 июня 2015, 14:17
Прости(те).

Если сможешь(те).

Интересно, есть еще счастливчики из Черкасс?
bergamot
bergamot
9 июня 2015, 15:21
Не трынди на самом Бульваре нет отделений. Рядом на Кирова и См илянской
alex1alex
alex1alex
9 июня 2015, 17:19
Если кто-то увидит гривны или еще лучше валюту в кассах отделений ФИ считайте что увидели ЧУДО. денег в банке давно нет.
9 июня 2015, 17:59
Треба звертатися до суду… але це додатково треба потрусити гроші на юриста, адже запитувала, і ось відповідь:
«Мені траплялись в практиці люди, що звертались самостійно по шаблонам з інтернету, як правило багато технічних помилок і суд відмовляє, а звернутися до суду з тим самим предметом спору і сторонами особа може лише один раз, дуже важливо правильно розписати прохальну частину позову, щоб можливо було виконати, оскільки тут часто помиляються і професійні юристи, тому не раджу. Банк дійсно має юристів, які будуть відбиватися.»
Вкладчик ФИ
Вкладчик ФИ
9 июня 2015, 21:40
Вас явно разводят на деньги! А банк будет «отбиваться » от Вас даже если с Вами будет «супер-пупер» юрист. Не забудьте также, что на период судебных тяжб банк полностью заблокирует доступ к Вашим средствам и даже в пределах лимита не сможете снять.
9 июня 2015, 22:31
От це нас і напрягає… так хоч якісь грошенята можем зняти
9 июня 2015, 18:02
По ФІ треба писати на головний офіс, далі чекаємо відповіді, і в суд.
У позові окрім невиплаченої суми буде рахуватися 3 відсотки річних плюс індекс інфляції та моральна шкода (до 50 000 грн максимально я думаю), тільки тут потрібна довідка від лікаря.
Порада юриста, не моя
9 июня 2015, 18:04
Порада юриста була дана мені, ділюся з Вами: Ви вже зробили помилку, що відразу після закінчення строку депозиту, звернулись письмово до банку, рахувати відсотки доведеться з листа на якому є відмітка, вхідний номер та дата. Це буде датою Вашого звернення, на те що не можемо підтвердити письмово не можемо посилатися.