Крик відчаю!!Допоможіть, хто може!!!!!

майя осмачко майя осмачко
3 июня 2015, 15:10
Доброго дня всім! Депозит закінчився 4,04,2015 року, перший місяць ще якось вдавалось знімати по 3-4 тис.грн в тиждень, але останніх 10 днів ліміт 0(це говорять в Чернівецькому відділені), НА ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ знущаються, кажуть що всі банкомати в Чернівцях несправні, а в банку проблем немає.Гроші потрібно терміново!!! Люди добрі, та не може бути так, щоб ніякої управи не знайшлося на цих… нас же багато… ошуканих… Порадьте куди писати, хтось уже подавав в суд на цей«банк»?

50cent
50cent
4 июня 2015, 09:14
Деду морозу в Лапландию.
Извините, не смог сдержаться. Те кто в теме (несколько раз переоформляли по партнерке) тот поймет. А кто для себя Америку открыл — звыняйтэ.
Lusiki
Lusiki
4 июня 2015, 15:10
Михаил, Киев
У мене скінчився 12 квітня, не віддали, переоформлювати 95% на півроку відмовилась. Їздила двічі в головний офіс — хотіла подати заяву про видачу депозиту: перший раз «порадили» звернутись до представника банку, який мав допомогти вирішити проблему раніше, аніж я отримаю відповідь у встановлені законом строки 30 днів. Лише відтягли час, запропонували видати 20%, а 80% пролонгувати, вирішували це питання майже 2 тижні. Потім таки відвезла заяву в банк і зареєструвала, а також в НБУ. Чекаю відповіді, ще днів 10. Поки знімаю потихеньку в банкоматах, але виходить десь 2 тис в тиждень.