допоможіть

rikitivi888 rikitivi888
25 марта 2015, 20:27
Банк не віддає депозит та відсотки у гривні з грудня 2014 року, заблокувавщи все на депозитному рахунку. Картковий рахунок закритий. Взагалі заблоковані усі депозити і на картках і на депозитних рахунках з лімітом «0». У касі готівки немає. Усі звернення у банк, у НБУ — марні. Залишається прокуратура — порушити кримінальну справу за шахрайство, привласнення чужих коштів. Хтось звертався з метою порушити кримінальну справу. Може подати колективне звернення у прокуратуру.Чи можливо порушити кримінальну справу проти НБУ? Во Львові є бажаючі?

25 марта 2015, 20:31
Львів
Прошу відгукнутися тих, хто звертався у прокуратуру з метою порушення кримінальної справи.
hfbcf505
hfbcf505
26 марта 2015, 14:05
Аяс
А чому закритий картковий рахунок?
27 марта 2015, 08:05
Львів
Згідно умов мого договору при достроковому розірванні( коли діє ставка 3 % річних) банк зобов«язаний виплатити кошти готівкою через касу банку. Тому я закрила картковий рахунок. Зараз кошти заблоковані на депозитному рахунку. Моя вимога обліковувати їх на позабалансовому рахунку 9806 теж ігнорується.
natasha kovtunenko
natasha kovtunenko
26 марта 2015, 14:48
Мариуполь
В мариуполе подавали заявление в прокуратуру, они сказали что факт преступления отсутствует, хотя заявление приняли, но предупредили, что в ответе через месяц будет указано что факта преступления нет и этим делом заниматься не будут.