Не треба панікувати

okssi85 26 января 2015, 22:03
В мене закінчився депозит у валюті на Тернопільському відділенні №4, відсотки отримала всі — у валюті (довелось тиждень почекати), але віддали у валюті. Основну суму переложила на півроку (10% видали готівкою через касу), проценти кожного місяця та і відсоткова ставка непогана. Особливо вдячна працівникам відділення, які доступно роз'яснили про ситуацію і у банку і у країні в цілому (особливо про обмеження у банку і НБУ), запевнили що з банком все добре і допомогли підібрати хороший депозит. При теперішній ситуації, я вважаю, що це хороший варіант, тай не вихід, щоб гроші просто дома лежали. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з банком!!!
Минфин
Ответ администратора
30 января 2015, 16:31
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.01.2015).
Пользователь не предоставил подтверждение по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является вкладчиком данного банка.

26 января 2015, 22:28
Оксаночко, як же Вам так повезло, а хоч суму 10 % озвучте, в мене сума 2 і нажаль за два тижні лиш 100, і все нема підкріплення, от ламаю голову, чи дарувати бану 9000 грн (зняття у гривні по їх курсу)?
vvvvvvv111
vvvvvvv111
27 января 2015, 13:01
Особливо вдячна працівникам відділення, які доступно роз'яснили про ситуацію і у банку — и как? Доступно объяснили? Но пообещали, что все будет гуд? Ну-ну
27 января 2015, 21:15
В мене сума невелика була, тому віддали 10% за тиждень часу, за один раз. А міняти на гривню, мабуть не варто.
27 января 2015, 21:16
А я оптиміст, тому й вірю що все буде добре.
28 января 2015, 0:44
Введення ВА — це автоматичний перерахунок відсотків по курсу НБУ, що значно нижчий за реальний, от у чому вся біда, інших проблем нема