vercy53 vercy53
5 января 2015, 15:18
Закінчився депозит у валюті 3 грудня 2014 року. Скинули гроші на картку а доступ до нього грошей заборонили.
Після розмов з начальником відділення погодився, що 15% віддадуть на протязі місяця, 85% положив на вклад на 6 місяців. В результаті за місяць вернули 100 дол., а остальне бублик з диркою. За рахунок попустітельства НБУ банк так нагліє. Пан Бахматюк володів і. Ваббанком, який отримав велике рефінансування, а через декілька місяців лопнув. Тепер ФІ так само поступає. Цікаво коли лопне ФІ? Чи ще довго її будуть кормити її рефінансуванням за рахунок народних коштів?
Финансовая Инициатива
5 января 2015, 17:29
Добрый день, vercy53
Оставьте пожалуйста ваши контакты (номер телефона, ФИО и номер отделения) мы проверим указанную вами информацию и поможем в решении Вашего вопроса. Информацию вы можете направить личным сообщением на форуме либо на адрес: pr@the-bank.com.ua.

stolb
stolb
6 января 2015, 21:34
В вашей ситуации вообще то надо беспокоится чтобы не лопнул банк, так как фонд выплачивает только в гривне. Причем зафиксирует сумму в гривне и выплатит месяца через 3. Если деньги в фонде будут!
7 января 2015, 0:46
Катя, Киев
Вообще никак чтоли не возвращают? Или вы хотите забирать только в валюте?
7 января 2015, 0:47
Катя, Киев
Я почему спросила — мне давали выбор гривна или валюта. Даже делали страшные глаза что валюты долго ждать, но в итоге выплатили все нормально.