НЕ ЗНУЩАЙТЕСЯ НАД ДІТЬМИ ВАШИХ ПОКІЙНИХ КЛІЄНТІВ !!!

AllaShy 12 декабря 2014, 18:18
20 листопада я звернулася в Полтвське від.3 на вул. Артема, 3 з заявою та Свідоцтвом про спадщину про переведення коштів з Харківського відділення до Полтавського (місце проживання спадкоємця) на отримання коштів. Депозит покійного чоловіка закінчився в січні місяці 2014 року. Ваш банк майже рік користувався грошима безкоштовно. В Полтвському відділенні з порога банку відповідають, що відповіді з Києва не має. Пройшло три тижні.ви надалі продовжує те користуватися грошима покійної людини. Мало того, що ви не повертаюте гроші, я сьогодні зіткнулися з хамським ставленням Керуючого Полтавського філіала ( керуючий відділенням N3 захворів).Він мені з порога кабінету заявив :«Ближе к делу, а то я занят».
ВІДДАЙТЕ ГРОШІ, ЯКІ ЗА ЗАКОНОМ НАЛЕЖАТЬ ДИТИНІ ПОКІЙНОГО КЛІЄНТА. Тільки не треба писати залиште свої координати. В Полтавському від.N3 відомі мої координати,
Банк Финансовая Инициатива
12 декабря 2014, 20:10
Добрый вечер, AllaShy.
Оставьте пожалуйста ваши контакты (номер телефона, ФИО) мы проверим указанную вами информацию и поможем в решении Вашего вопроса. Информацию вы можете направить личным сообщением на форуме либо на адрес: pr@the-bank.com.ua.

krsplavukrnet
krsplavukrnet
12 декабря 2014, 18:36
Спивчуваю… Дуже моральний та социально вiдповiдальный банкiвський заклад...((( ГАНЬБА!!!