Банк порушує чинне законодавство України

Тaras Valovoyi Тaras Valovoyi
8 декабря 2014, 23:25
Згідно з умовами Договору (№248495 від 27.11.2013), вклад «Максимальний», у моєї матері 2 грудня ц.р. закінчився валютний депозит.

Нехтуючи двома письмовими зверненнями людини вже досить похилого віку (мама 1934 року народження, ветеран праці, дитина війни), банк «ФІ» в особі Голови правління банку пана Циктора (заява №89-в-06-255 від 04.12.14) та керівника Дніпропетровського відділення №12 банку пана Авраменка (заява №89-в-06-245 від 28.11.14) грубо порушує умови Договору та діюче законодавство України в сфері банківської діяльності. У заявах на ім'я цих посадових осіб банку чітко вказано, що ці кошти їй вкрай необхідні для проведення термінової хірургічної операції (коксартроз 3 ступені) за кордоном. А сума мабуть «досить велика для такого банку як „ФІ“, всього дві виплати впродовж двох банківських днів згідно з Постановою правління НБУ №758 від 01.12.14, п.6 (9)???????????

Сьогодні 8 грудня пан Авраменко — керівник відділення №12 (м. Дніпропетровськ) намагався умовити мою матір укласти договір „Партнерський“, пообіцявши, що за цієї умови він виплатить їй 265 доларів США (за рахунок коштів з попереднього депозиту). Коли матір відмовилася, мотивуючи необхідністю отримання всієї суми згідно з Договором №248495 для проведення операції, у банку відразу „виникли складнощі в комп'ютерній системі“ і жінці відмовили у виплаті навіть цієї невеликої суми коштів.

Той же пан Авраменко, міг на власні очі побачити, що ця жінка має серйозні проблеми зі здоров'ям, зауваживши їй: „Навіщо Ви приїзджаєте до нас, коли Вам так важко ходити“.

Хочеться задати досить просте питання цим двом банківським чиновникам, якщо б їх мати так страждала від нестерпного болю (кожного дня треба робити два знеболюючі уколи), невже б вони, як гарні сини, віднеслися так до тієї людини. котра дала їм життя?

Банк користувався грошима моєї матері впродовж цілого року, вона не намагалася дост
Финансовая Инициатива
12 декабря 2014, 20:34
Добрый вечер, Тaras Valovoyi
Оставьте пожалуйста ваши контакты (номер телефона, ФИО) мы проверим указанную вами информацию и поможем в решении Вашего вопроса. Информацию вы можете направить личным сообщением на форуме либо на адрес: pr@the-bank.com.ua.

shvitaly
shvitaly
9 декабря 2014, 09:02
У мене схожа ситуація із батьком (32 р.н.). Співчуваю, але попереджаю, що батько з вересня даремно обиває пороги цієї гидоти «ФІ». Банк по-доброму грошей не віддасть. Почитайте на цьому наші поневіряння і готуйтесь до суду або ВА.
vvv1275
vvv1275
9 декабря 2014, 09:34
Виктория, В выплате из ФГВ отказать "ГРОШІ ВТРАЧЕНО"
Сможет ли банк вернуть лимит на карту, если у моего папы завтра операция в больнице и он из-за всего этого недавно инфаркт перенёс?