Віддайте гроші!

thebank thebank
3 декабря 2014, 20:23
15. 09. 2014 р. я зареєстрував заяву ( вх.№18-в/06-2424 ) у Львівському відділенні № 2 ПАТ КБ “Фінансова ініціатива” на повернення мені вкладу і виплату процентів по ньому згідно з п. 3.4.4. договору банківського вкладу № 331298 (вклад “Доступний new”) — копію додаю. Після численних звернень до різних посадових осіб банку (від начальника львівського відділення № 2 до голови правління банку), начальника управління НБУ у Львівській області, директора Генерального департаменту банківського нагляду НБУ, після отримання шаблонних відписок на фірмових бланках банку “Фінансова ініціатива” з факсимільним підписом заступника голови правління п. А.М.Демченко, які штампує начальник Львівського відділення № 2 п. Б. В. Копайгоренко, всупереч запевненню банку на запит НБУ про те, що відповідні кошти “можуть бути виплачені за адресою: м. Львів, вул. Валова 15”, з 15.09.2014р попри щоденне телефонне або особисте звертання у відділення банку, до 3 грудня 2014 р. я не отримав свого вкладу. Ще раз вимагаю віддати вклад і відсотки по ньому через касу банку і нагадую, що статтею 625 ЦКУ встановлена відповідальнасть за порушення грошового зобов”язання, і що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов”язання. Керівники банку повинні розуміти, що після виконання вказаного зобов”язання я неминуче подам судовий позов з вимогою виплати 3% річних від простроченої суми за кожен день використання моїх коштів до фактичного моменту їх повернення згідно п. 2 Ст. 625 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV.
А це додаткові кошти ще і на судові витрати.
Финансовая Инициатива
3 декабря 2014, 20:37
Уважаемый, thebank.
Оставьте пожалуйста ваши контакты (номер телефона, ФИО) мы проверим указанную вами информацию и поможем в решении Вашего вопроса. Информацию вы можете направить личным сообщением на форуме либо на адрес: pr@the-bank.com.ua.

krsplavukrnet
krsplavukrnet
3 декабря 2014, 20:32
Вы на правильном ПУТИ....-по хорошему они деньги НАМ не вернут… или ВА или СУД,,,
sirko333
sirko333
3 декабря 2014, 21:26
О-о-о… Первый раз вижу здесь официальный ответ от банка за целых три месяца, «волки в лесу наверное сдохнут»
meduze
meduze
3 декабря 2014, 23:24
dingleson
dingleson
4 декабря 2014, 00:34
Не оставляйте свои контактные данные банковскому боту, это ловушка! Они Вам всёравно ничем не помогут, а вот навредить смогут, зная ваши ФИО. и пр. инфу.