Моя думка

SlavikLvov 28 ноября 2014, 23:44
В мене є депозити в 4 банках «Фінансова Ініціатива», «Дельта Банк», «Платінум Банк», «Банк Глобус». Довожу до відома тих хто має вклади тільки у «Фінансова Ініціатива». Ситуація з виплатою грошей у моїх банках воглядає так: 1000 грн. відсодків по депозитах в руки в день у «Фінансова Ініціатива», «Дельта Банк», «Банк Глобус» без можливості забрати депозит, його можна тільки продовжити. Поки тільки «Платінум Банк » дає більше 1000грн, але депозит також не хоче віддавати. Якщо у вас сума більше 200тис.грн раджу розбити ці гроші на своїх родичів чи друзів. Не забувайте яка ситуація в країні, люди почали масово виводити гроші з банків, тому десь 85% банків ввели обмеження по видачі грошей. А тим у кого менше 200 тис. взагалі нема чого хвилюватись, в гіршому варіанті вам поверне 100% ваших грошей «Фонд Гарантування Вкладів». Сьогодні у Львові на всі відділення «ФІ» дали по 200тис грн для погашення заборгованостей по відсодках, якщо правління банку хотілоб ставити банк на Тимчасову Адміністрацію цих грошей ніхтоб не виділяв.

PatriotX
PatriotX
30 ноября 2014, 22:09
Славік, Ви говорите про розбивку депо, але ж увечорі прийшло розпорядження з центр. офісу про апсолютну заборону розбивки депозитів, що ви скажете про це, і що з цим робити? Яка Ваша порада?
SlavikLvov
SlavikLvov
1 декабря 2014, 13:44
Якщо ваш депозит ще не закінчився, ван не дадуть його розбити чи перекласти на іншу особу. Я зробив би так: ваш депозит більше 200тис. ще «молодий» 1-3 місяці, розриваю угоду тоді розбиваю на різних осіб, якщо «старий» більше 9 місяців тут вам слід добре зважити і моніторити ситуацію в банку «ФІ». На мою думку «ФІ» не стане на Тимчасову Адміністрацію до нового року на це немає підстав, хіба ситуація в банку різко погіршиться.