Ф.І. Львів: Історія з продовженням

thebank 6 ноября 2014, 12:20
15. 09. 2014 р. я зареєстрував заяву ( вх.№18-в/06-2424 ) у Львівському відділенні № 2 ПАТ КБ “Фінансова ініціатива” на повернення мені вкладу і виплату процентів по ньому. Через 5 банківських днів, згідно з п. 3.3.2. договору банківського вкладу, гроші мені не видали, мотивуючи відсутністю готівки в касі. 23.09.2014 я написав і зареєстрував заяву (вх.№18-в/06-2514 ) голові правління банку «Фінансова ініціатива» п. Циктору Андрію Івановичу, де нагадав про вимоги п. 3.3 Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого постановою правління НБУ N 516 від 03.12.2003 р. і з вимогою вжити заходів для недопущення порушення Львівським відділенням № 2 ПАТ КБ “Фінансова ініціатива” законодавства України і повернути мені вклад і проценти по вкладу. 06.10.2014 банк направив мені лист № 1569 за підписом заст. голови правл. Демченка з запевненням, що Ф.І.«вживає всіх необхідних заходів щодо невідкладного вирішення...» На моє звернення в УНБУ у Львівській обл. надійшла відповідь за підписом М.І.Воробець (№10-014/5772 від 22.10.2014) з інформацією, що на їхній запит банк Ф.І. повідомив, що «відповідні кошти знаходяться на рахунку і відповідно до заяви можуть бути виплачені за адресою: м.Львів, вул Валова 15». У відділенні знов заявили, що грошей нема. 27.10.2014 я знову зареєстрував заяву начальнику відділення №2 п. Копайгоренку (№18-в/06-2665) з вимогою повернути мої кошти, посилаючись на отриманий лист УНБУ у Льв. обл.
Станом на 06.11.2014 за заявою від 15. 09. 2014 р. мені видали: 29.10.2014р — $500, 30.10.2014 — $200, 31.10.2014 — $1000. Рекомендую керівництву банку нагадати собі зміст Ст. 625 ЦКУ від 16.01.2003.
Далі буде.