my Love store ... або, як я забирав депозит

pfsirin 11 октября 2014, 23:16
Все розпочалося з того, що побачивши великі % (а чого тільки Я побачив!!!!), я положив 90000 грн. на 84 дні, відсодки виплачували справно, в термін о 11:00 приходила sms, спочатку приходив в банк на кассі гроші видавали( так МММ теж відавало відсодки з ваших грошей :)), все було ОК! потім поміняли карточку??? типу банки партнери Атмосфера, але це все юридичні питання (типу які питання, що не відають гроші з карточки, ідіть до банків партнерів, «МИ СВОЇ ЗОБОВЯЗАННЯ ВИКОНАЛИ» але все це була підготовка банку до не виплат ), отже настав час коли 11.09.2014 року мені на карточку впали 90000 грн. і мені повідомили наступне у вас є вибір переоформляйте депозит, 80 % новий депозит 20 % відамо по 2000 грн. коли гроші будуть, по типу злих клієнтів які кожного дня штурмували і штурмують банк ЗРОЗУМІВ, грошей я довго не побачу, також дізнався, що відсоток на корточці 0,05% резону тримати точно немає, тому перше, що зробив дізнався яку суму можна виводити з карточки, вияснилося що 1000 грн. (90 днів, щоб все зняти) в банкоматах, решту в касі 2000 грн. (а в касі їх немає!!!!!), також дозволялося робити покупки через ПОС-термінали на суму 5000 грн. ось з цього я і почав, почав виводити гроші, відкрив депозит в Приваті(хтось скаже, що це реклама банку, але так я зробив, є варіанти з іншими банками, але там довший термін )на 1 місяць під 20% і кожного дня знімав 1000 грн. і перекидав 4000 грн. на депозит в ПБ, при чому ПБ брав комісію 1% і сума до 50000 більше ПБ буде користуватися за просто так. Гроші вивів сьогодні 11.10.2014. Ось і казочці кінець, а хто слухав молодець

Sorin Pavlenko
Sorin Pavlenko
11 октября 2014, 23:26
Молодец!!! Уважуха.Но цена нервов не посчитанна
14 октября 2014, 15:41
Нервы не прокалькулируешь…
klient67
klient67
12 октября 2014, 11:06
И времени…
12 октября 2014, 11:32
Сори, не уловил, вы ежедневно через ПОС-термінал Привата переводили 4000 грн. на депозит в этом банке и это стоило всего 1%? С вас не брали еще 5% за безналичный перевод в другой банк?
12 октября 2014, 17:21
Лише ПБ брав комісію, ФІ не брав жодної (по смс підтверджено), можливо вони, ще недодумалися!!! Також пробував виводити суми по менше тобто, спочатку 4000 грн. потім 500 грн. 300 грн. 100 грн. виходило.
12 октября 2014, 19:52
Отличный способ, спасибо
18 октября 2014, 20:58
Ліміт в ФІ 5000 грн на торг.операціі, чому виводили по 4 тис?
14 октября 2014, 15:34
Данная операция классифицируется как платеж через ТС (то есть пос-терминал в торговой сети). Со стороны ФИ реально нет за это комиссии. Но вот так громко об этом кричать не стоит) Пофиксят жеж)
19 октября 2014, 14:59
Или такое объяснение: пополнение депозитного счета ПБ через терм — это УСЛУГА,

оплату товаров и услуг ФИ не тарифицирует
13 октября 2014, 9:57
Снятие наличных в Приватбанке (после окончания депозита) — еще 1% от суммы.
Получается, уже 2% отдать.
14 октября 2014, 15:39
Ого. а чего аж 1% от суммы?
15 октября 2014, 21:57
После окончания депозита в Привате деньги выводятся на карту для выплат. И ПРОЦЕНТ ЗА ЭТО НЕ БЕРЁТСЯ!

Знаю что говорю.

Конечно, если сбрасывать деньги после окончания депозита на кредитную карту, а потом снимать наличку, то возникнет 1%. Но кто ж так делает в здравом уме? :)
16 октября 2014, 19:50
Спасибо.
meduze
meduze
13 октября 2014, 13:20
Извините я не поняла: это в иерминале привата есть такая возможность? пополнить депозит и вставлять карту ФИ? спс заранее за ответ
14 октября 2014, 15:38
И не только у Привата…
18 октября 2014, 19:51
А в каком еще банке есть пополнение депозита с чужой карты?
15 октября 2014, 21:54
Так же поддерживаю вопрос к pfsirin

через кассу ПБ списание происходит или через терминал самообслуживания?
18 октября 2014, 19:35
Відкривав депозит плюс на 1 місяць робив у віділені в касі тільки гроші отримуєте, всі транзакції відбувалися через термінал самообслуговування, рееструвався(карткою)-депозит-вибрати з списку-поповнити-сума- з права по центру СПЛАТИТИ карткою-вставляєте карту ФІ-водите ПІН-думає :)-водите номер телефону-приходить смс-підтверджує, що зніме комісію-так і гроші зараховані, сума 4000 грн. потім повторяю з сумами менше… 13.10.2014 р. отримав в касі ПБ депозит + відсодки.
18 октября 2014, 19:43
Як називається карта приватбанка? дякую.
18 октября 2014, 19:43
Видалено.
18 октября 2014, 19:48
В мене голд+ карта для виплат без відсодкова, на неї потрібно перекинути депозит, тоді безкоштовно знімаєте, а так все залежить від того яка сума депозиту, щоб відсодки не втрачати
18 октября 2014, 21:09
Карта, на яку повертається депозит, можна прописувати в терміналі ПБ?
19 октября 2014, 11:44
Є простіший спосіб https://www.mastercard.com/ua/consumer/money-send.html на карточку Мастеркарт Маестро будьякого українського банку.
19 октября 2014, 14:50
Yurikmyp,
вы ЛИЧНО пробовали МС money-send?
и во сколько вам обошелся перевод денег?

(вообще, безнал перечисление из ФИ в другой банк стоит 5%)
19 октября 2014, 15:52
Да я ЛИЧНО вывел так около 50 000 2 карточками. Переводил на Мастеркат привата а там снимал. Цена вопроса Перевод 4990 грн — 9,99грн, цена зачисления на Приватовскую МК -5 грн. Банкомат выдавал без комисии. Приватовская карточка «Для выплат» «(вообще, безнал перечисление из ФИ в другой банк стоит 5%)»- 5% ФИ не снимала.
19 октября 2014, 16:12
Ой соврал немного. Приват за зачисление брал 0,5 процента. Т.е. 25 грн. Т.е. цена перевода 4990 грн — 34,99 грн.
19 октября 2014, 18:57
Yurikmyp,
money-send обязательно делать через терминал ПБ?

или можно через интернет-сайт, который вы указали? спасибо.
19 октября 2014, 19:20
Я всё делал через интернет сайт. Во вторник забираю остатки с 200 000грн. Использовал 2 карточки справился за 2 недели
19 октября 2014, 21:56
Спасибо.

p.s. обнаружил инфо, что пополнение депозита в ПБ через плат.терминал не тарифицируется
(при условии «физического» считывания данных карты-источника пополнения (а не ручной ввод).

никто не пробовал?
19 октября 2014, 15:56
На сколько я понимаю эта операция приравнивается к операции в торговой сети(снятие проходит за несколько секунд, и через минуту деньги зачислены на карточку привата, можна использовать мастеркарт маэстро любого укр банка) и под 5% не подпадает
25 октября 2014, 12:53
Пробовал манисэнд.
на карту ПБ деньги может и зачисляются мгновенно, но с комиссией 0.5% + 10грноперация,

на МС карту другого банка деньги зачисляются в теч 3х дней (в т ч день перевода)!!! но платить только 10грноперация
25 октября 2014, 12:53
Пробовал манисэнд.