Проблем не виникло

Tetyana21 31 марта 2014, 22:59
Я уже писала раніше!!!
Сьогодні в мене день закінчення депозиту. Чекала доки сума депозиту впаде на картковий рахунок о пів 11. Грошей не було, тому пішла в банк. Там мені запропонували або відкрити поточний рах під 19% або кинути гроші на картку. Я вибрала другий варіант і ніхто мені не заперечував, і не переконував мене у протилежному. Єдине, що в п«ятницю написала заяву на ім»я нач відділення, щоб кошти кинули на карт рах. Сьогодні цю заявку підтвердили і сказали, що кошти до кінця роб дня мають автоматично перерахуватися на картку. Гроші не появилися, я позвонила в інфо цент де мені відповіли, що зарахування депозиту на картковий розрахунковий рахунок здійснилося у повній сумі, але кошти будуть доступні з наступного дня. І близько 21:00 мені прийшло СМС-інформування, про наявність коштів на картці у повному розмірі, і чомусь навіть на 100 грн більше (можливо +% за приріст на картці). Завтра буду йти знімати по установлених лімітах і з каси, і з банкомату.
А взагалі я жалію, що розірвала депозити в євро і доларах і втратила % практично за рік, так як сьогодні прийшовши на відділення не побачила ніякої паніки, ажіотажу, щоб люди забирали кошти. При мені один чоловік переоформив, а жінка, яка я зрозуміла є постійним вкладником, активно дізнавалася про ставки, бо відомо, що скоро вони почнуть знижуватися.
Я не знаю як по інших регіонах, але це я розповідаю за Івано-Франківське відділення №2. Можливо тому, що у нашому місті є Бахматюкові — птахофабрика у с.Загвіздя, ДП Ямниця (колгосп) та торгова фірма СТК. Вони й здають виручку в даний банк. А, можливо, в банку й нема проблем, а цю паніку хтось посіяв…
Отже, про те як знімала кошти з банкомату та з каси банку, в якому розмірі, про наявність готівки в касі — напишу завтра!!!

cat1
cat1
1 апреля 2014, 1:57
Татьяна, я плохо по-украински понимаю. У вас депозит закончился либо вы его досрочно расторгли?
Думаю не сможете вы его получить одним махом. Проблемы как раз в банке серьезные. Думаю долго он не протянет. Ну напишите как вы получаете средства.
Если можно пишите либо по-английски либо по-русски. Здесь на форуме не все знают украинский.
1 апреля 2014, 5:04
В первой строке написано, что сегодня день окончания депозита. Значит, явно не досрочно. А вот далее по тексту указано, что разорвала депозиты в евро и долларе, т.е. это досрочное расторжение.
1 апреля 2014, 5:06
Как и ожидалось, это только восток сеет панику. В своем киевском отделении тоже не вижу толпы обманутых вкладчиков.
zalexx
zalexx
1 апреля 2014, 9:18
Вчера получил проценты по валютному депо в киеве на ул. щорса без проблем. банк работает в обычном режиме но нервозность присутствует :((
Sibel
Sibel
1 апреля 2014, 13:38
«плохо по-украински понимаю» — вот он российский троль
На востоке хорошо украинский понимают, вся документация на украинском. И договоры в ФИ на украинском.
Tetyana21
Tetyana21
1 апреля 2014, 19:41
Дорогий cat1, якщо вже Ви проживаєте на території України, то хоча б навчіться розуміти державну мову або кидайте текст google перекладач і не пишіть такі нісенітниці.
Договір у мене закінчився 31.03. — гривневий.