обман клієнтів

AndriyKravchenk AndriyKravchenk
2 июля 2015, 12:44
Добрий день! Теж хочу поділитись своїми емоціями.Почув про депозитну соціальну рекламу Фідобанку, яка обіцяє, що при оформленні вкладу банк оплатить мої комунальні платежі.Вирішив скористатись.Прийшов у відділенння Фідобанку в м.Хмельницькій і дізнався, що на відділенні вже три місяці відключена вода та каналізація.ВІДКЛЮЧЕНО ЗА НЕСПЛАТУ.Навіть працівники банку ходять в туалети в сусідні приміщення та офіси. Банк не може оплатити власні комунальні платежі, а обіцяє оплатити мої. То можливо ФІДОБАНК збирає гроші вкладників для оплати власних боргів.Будьте обережні!!!
Фидобанк
Fidobank
Fidobank
3 июля 2015, 18:04
Шановні наші клієнти та дописувачі, на жаль, проблеми з відділенням у Хмельницькому за адресою вул. Гагаріна,5, таки є. Але вони локальні та полягають не в несплаті комунальних послуг, а в тривалих складних стосунках з власником приміщення. Попри всі наші спроби нам так і не вдалося дійти до згоди, тому тепер ми традиційно отримуємо погрози і спроби скомпрометувати нас в очах наших клієнтів та партнерів. Попри це ми продовжуємо переговори та розглядаємо варіант пошуку нового приміщення.

На відповідальність Фідобанку перед клієнтами та проведення програми з компенсації комунальних платежів це не впливає. Просимо не хвилюватися.