фідобанк 1100,00 грн

TERAINKOGNITO 26 января 2015, 14:55
Про свою історію як в мене в банкоматі Приватбанку по карточці ФІДОБАНКУ не видало 1100,00 грн, я не одноразово писала на сайтах, безліч листів написано до ПРИВАТБАНКУ, ФІДОБАНКУ, НБУ, затрачено масу нервів і коштів на рекомендовані листи, з 16 вересня 2014 року тягнеться ця історія. 23 січня 2015 ПРИВАТБАНК повернув ФІДОБАНКУ мої кошти, але ФІДОБАНК їх не зараховує, мотивуючи тим, кошти будуть зараховані протягом 45 днів, згідно «правил міжднародних платіжних систем». Прошу написати пункт, статтю, де передбачено 45 днів, крім того, з 16 вересня 2014 року пройшло уже більше 45 днів. Шановні працівники ФІДОБАНКУ, досить користуватись чужими коштами. ВЕРНІТЬ МЕНІ 1100,00 ГРН
Фидобанк
Fidobank 13 марта 2015, 11:58
Дякуємо за ваші коментарі в усіх мережах. Шкода, що обставини так склалися, а розслідування операцій зайняло стільки часу. Хочемо запевнити, що ми тісно співпрацювали з ПБ для вирішення вашого питання. Втім, все успішно і кошти наразі поверненні. Сподіваємося, що завдяки вашій уважності та нашому фокусу на покращенні обслуговування більше таких ситуацій не відбудеться. Дякуємо за співпрацю!

TERAINKOGNITO
TERAINKOGNITO
14 марта 2015, 10:29
Пишете не правду.
Гіршого обслуговування і відписок не зустрічала в жодному банку, грубили (м. Вінниця, вул. Червоноармійська), допомогти не хотіли.
Я змушена була звертатись до НБУ, до благодійного фонду Приватбанку, до Вас письмово листи писала, на відправку яких затратила 144 грн.
Кошти повернули через 6 місяців, але не завдяки ФІДОБАНКУ, а завдяки зусиллям НБУ і самого Приватбанку.
Хочу, що б ФІДОБАНК розвалився, бо таких банків не повино бути в Україні, а ті фахівці, що грубили, що б довго не могли знайти роботу, бо їм не місце в сфері послуг і що б їх батьки точно так ходили «по кругу» за своїми коштами. Нічого особистого, хочу, що б спробували моїх митарств, можливо тоді вони стануть добрішими, а в Україні настане порядок.