ВХОД
Вернуться

С 28.02.14г. банк не проводит исходящие платежи.

knighty knighty
5 марта 2014, 12:46
2
С 28.02.14г. банк не проводит исходящие платежи. Обращение в отделения, на горячую линию и к сотрудникам банка ничего не дает. Платежи не проводятся, висят уже третьи сутки. Объяснений никаких нет. Поступления проходят без малейших задержек.

Комментарии (4)

+
0
Юлія Кіндра
Юлія Кіндра
5 марта 2014, 18:33
Київ
#
Роз’яснення щодо обслуговування платежів корпоративних клієнтів і клієнтів СМБ в ФІДОБАНКу bit.ly/1hLcVPm

Шановні клієнти!

Поточна ситуація в країні призвела до деякої дестабілізації в банківському секторі.
На даний момент в країні відбуваються важливі зміни, і на повернення до повної стабільності в роботі банківського сектору України необхідно декілька тижнів.

На цей час ФІДОБАНК визначив пріоритетним напрямком обслуговування фізичних осіб з метою зниження панічних настроїв серед населення України. У зв'язку з цим можуть спостерігатися затримки по платежах юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Орієнтовний термін затримки – кілька годин для дрібних платежів і 3-5 банківських днів для великих платежів залежно від валюти платежу. При цьому банк докладає максимум зусиль для того, аби повернутися до опрацювання всіх платежів в нормальному режимі і забезпечувати стабільну та безперебійну роботу бізнесів своїх корпоративних клієнтів і клієнтів середнього та малого бізнесу.

При цьому ФІДОБАНК має достатній рівень ліквідності і працює у звичайному режимі. Станом на 3 березня 2014 року показник поточної ліквідності ФІДОБАНКу знаходиться на високому рівні – 51,3 %, що свідчить про достатній обсяг активів для своєчасного покриття взятих на себе зобов'язань впродовж місяця (мінімальний показник за вимогами НБУ – 40%). При цьому у разі необхідності ФІДОБАНК має право отримати рефінансування від НБУ. Крім того, ФІДОБАНК регулярно входить до ТОП-5 найактивніший торговців на ринку ОВДП і має достатній портфель ліквідних цінних паперів. Також важлива в даний момент і проактивна позиція власника ФІДОБАНКу Олександра Адаріча.

Усвідомлюючи відповідальність всього вітчизняного бізнесу перед країною та враховуючи поточну економічну ситуацію в Україні, ФІДОБАНК з розумінням ставиться до неминучих в такій ситуації затримок і просить всіх своїх клієнтів і партнерів також проявити розуміння.
Ми з вами опинилися в однакових економічних умовах, коли представники бізнесу та банківської системи намагаються всіма силами зберегти стабільність України.

Дякуємо за розуміння і приносимо свої вибачення за незручності. Ми працюємо над тим, щоб всі платежі увійшли в звичний режим.

З повагою,
ПУАТ «ФІДОБАНК»
+
0
didosss
didosss
6 марта 2014, 00:25
Запорожье
#
Как данное «разъяснение» относится к личным платежам, которые также не проводятся?
+
0
ErsteTeam
ErsteTeam
16 апреля 2014, 14:56
#
І як успіхи? Платежі провели?
+
0
didosss
didosss
16 апреля 2014, 15:03
Запорожье
#
Да, в начале апреля вроде бы пошло, пока нормально лишь бы не сглазить

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
×
Title
×
окно закроется через 20 секунд