Открытое письмо 2 Председателю Правления Экспобанка Гетьманенко Ю.И.

koval1 22 августа 2011, 21:16
Голові правління АТ «КБ «Експобанк»
Гетьманенко Ю.І.
працівників Миколаївської філії
АТ «КБ «Експобанк»

Відкритий лист
Шановний Юрію Івановичу!

До Вас звертаються працівники Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк».
В лютому 2009 року з ініціативи керівництва банку було прийняте рішення про зменшення посадових окладів працівникам. Нікого з працівників банку про це не повідомили за два місяці, як це повинно бути згідно з чинним законодавством. Всіх працівників керівництво філії поставило перед фактом зменшення посадових окладів. Ці дії є грубим порушенням статті 103 Кодексу законів про працю України, яка визначає порядок запровадження нових або зміну діючих умов оплати праці в бік погіршення:
Стаття 103. Повідомлення працівників про запровадження нових
або зміну діючих умов оплати праці.
Про нові або зміну діючих умов оплати праці в бік погіршення
власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника
не пізніш як за два місяці до їх запровадження або зміни.

Ми звертаємось до Вас з вимогою виплатити всім працівникам Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк» кошти, які були незаконно у нас відібрані з лютого 2009 року по сьогоднішній день. Ми вимушені звертатись до суду, користуючись Кодексом законів про працю України:
Стаття 233. Строки звернення до районного, районного у місті,
міського чи районного суду за вирішенням трудових
спорів.
У разі порушення законодавства про оплату праці працівник
має право звернутися до суду з позовом про стягнення належної йому
заробітної плати без обмеження будь-яким строком.

Працівники Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк» на сьогоднішній день підготували всі необхідні документи для позову до суду з цього питання. Також мають намір звернутися до суду і працівники філії, які вже звільнились. Основною вимогою до суду є повернення частини заробітної плати, які була незаконно у нас відібрана з лютого 2009 року по сьогоднішній день і виплата матеріальної компенсації за моральні збитки.
Керівництвом АТ «КБ «Експобанк» прийняте рішення про закриття Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк» і звільнення працівників з порушенням законодавства. На сьогоднішній день процедура нашого звільнення, доведена нам начальником управління філійних мереж паном Іванічкіним О.В., є незаконною.
Ми будемо відстоювати свої права в суді з двох питань:
1. Повернення незаконно відібраної частини заробітної плати.
2. Законне звільнення працівників Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк»
у зв`язку з її ліквідацією.
Наші позови до суду з цих питань будуть розглядатись в одному з районних судів м. Миколаєва.
Чекаємо від керівництва АТ «КБ «Експобанк» відповіді на ці два запитання. Наступного тижня ми починаємо подавати документи до суду з питання повернення незаконно відібраної частини заробітної плати та відшкодування моральних збитків.
Залишаємо за собою право опублікувати цей відкритий лист в ЗМІ.

Працівники Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк»

Главная / Банки Украины 🏦 / Экспобанк 💰 / Отзывы о Экспобанке 📝 / Открытое письмо 2 Председателю Правления Экспобанка Гетьманенко Ю.И.