Кто подал требование кредитора?

druje druje
4 декабря 2014, 08:32
Как с нашими процентами за 4,5 месяца ва?
Вимоги кредиторів приймаються протягом 30 днів з дня опублікування в газеті «Голос України» оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку за адресою:  проспект Московський, 16, м. Київ, 04073. Контактні телефони: 38 (044) 536-92-10, 0 800-50-56-56.

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку, в черговості, що передбачена частиною першою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Довідкова інформація за номерами інформаційного центру АТ «ЄВРОГАЗБАНК»: 38 (044) 536-92-10, 0 800-50-56-56.

4 декабря 2014, 14:45
Сегодня забрал в КР тело депозита, без % за время ВА. Хочу подать требование кредитора. Как правильно это сделать? Отправить заявление заказным письмом на имя Ковалева? Или как-то иначе?
5 декабря 2014, 14:48
Я уже отправила, ситуация аналогична, письмом на Ковалева на просп Московский.
5 декабря 2014, 14:57
Только с уведомлением, шансы минимальны — только через обязательный контроль.
5 декабря 2014, 17:24
Нужно ли на конверте указывать получателем Ковалева или достаточно адреса? Шансы на то, что курьер застанет Ковалева на месте минимальны и письмо таким образом может быть не вручено.