Чутки

mihailp 12 июня 2014, 9:06
У мене в товариша якийсь далекий знайомий працює в Єврогазбанку. І наскільки я зрозумів в Києві або на Петрівці або на Саксаганського. Випадково це з«ясувалося коли зайшла мова про відпустку і про моря. Ми посміялися що Крим це вже закордон, посміялися що і там в Єврогазбанку відкусили відділення. нехай туди замість інкасаторів з надувними матрасами їздять. Товариш набрав знайомого і поцікавився по дружньому коли хоч на карточки почнуть шось капати. Ми були здивовані, що так як і ми працівникам теж не особо з зарплатою, карточки у всіх же одні і ті ж, а грошей у всіх нас одинакова сума — її повна відсутність, тобто нуль. Вони не довго розмовляли, но знайомий по ту сторону слухавки сказав що начебто є світло в тунелі. Ходять чутки що все повинно налагодитися. Пошвидше б, подумав я, хочеться на море, та й їсти теж треба щось. Тому чекаю. Можливо комусь щось відомо про це світло в тунелі. Що саме, хто шо? Я вчора читав статтю здається в журналі деньгі, там писали про ліквідацію банків. то про Єврогаз нічого не йшлося. Та й про адміністрацію там вроді як теж мова не йде.

Zasada1
Zasada1
12 июня 2014, 10:52
Извините, но это сказки деда Панаса. Банк банкрот, что может налагодитись?
mihailp
mihailp
12 июня 2014, 11:21
Не вибачайтесь, не варто. А що ви пропонуєте. Я не чув, та ну ніхто не чув про офіційне банкрутство. А я гроші свої ДУЖЕ хочу забрати. У вас є якісь пропозиції? Вже багато з ваших ідей було реалізовано і стали продуктивними? Ми самі нічого не зробимо. Тут держава повинна допомогти. На це я і сподіваюсь. А в казки діда панаса нехай інші вірять. тому прошу вибачення за свою прямоту.
EUROGASBANK
EUROGASBANK
12 июня 2014, 12:09
Шановні користувачі форуму, клієнти АТ «ЄВРОГАЗБАНК».
Будь ласка не поширюйте не перевірену інформацію. АТ «ЄВРОГАЗБАНК» категорично спростовує інформацію про введення тимчасової адміністрації та про банкрутство.
12 июня 2014, 12:30
Хто знає, чи є ініціативна группа в Полтаві?
12 июня 2014, 19:03
Спасибо. Будем действовать. Если есть практические советы, пишите.
12 июня 2014, 19:04
Vlada33 вы в Киеве?