Шановні користувачі форуму, клієнти АТ «ЄВРОГАЗБАНК».

EUROGASBANK EUROGASBANK
2 июня 2014, 17:22
Шановні користувачі форуму, клієнти АТ «ЄВРОГАЗБАНК».
Будь ласка не поширюйте не перевірену інформацію, чутки та провокації.
АТ «ЄВРОГАЗБАНК» категорично спростовує інформацію про офіційне блокування карток з 1-го червня. Проблеми з розрахунками за допомогою карт дійсно існують, але вони пов’язані з технічними причинами, що викликані великим навантаженням на сервер.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності, найближчим часом робота буде налагоджена.

2 июня 2014, 17:29
А то что денег в кассах уже давно нет, даже по 100-200 грн в сутки банк не в состоянии выплачивать, тоже провокация и слухи?
2 июня 2014, 17:30
Покажите хоть одно отделение в Киеве где можно получать деньги? Банк не может выплатить проценты, как он собирается депозиты возвращать?
Zasada1
Zasada1
2 июня 2014, 19:58
Zasada1, Киев
Судя по всему банк вообще не собирается депозиты возвращать
Goldman12
Goldman12
2 июня 2014, 19:22
Шановний користувач форуму, EUROGASBANK.
Будь ласка не поширюйте не перевірену інформацію, чутки та провокації.
АТ «ЄВРОГАЗБАНК» категорично ігнорує своїх клієнтів. Банкомати банку в Києві не працюють третій тиждень. В кассах відділень банку грошей немає. І невідомо коли будуть. Це не тимчасові незручності, а відверте шахрайство. Якщо я не правий, доведіть це не словами, а конкретним ділом — поверніть гроші по депозиту, срок якого закінчився. І я перший напишу тут схвалий відгук про АТ «ЄВРОГАЗБАНК».
NWO
NWO
2 июня 2014, 20:31
Алексей, Киев
Я не смог сегодня оплатить карточкой даже 90грн. в Макдональдсе — Еврогазбанк это обманщики и воры!
autor
autor
2 июня 2014, 20:39
Какой сервер? 3 недели сервер???
3 июня 2014, 14:38
Доброго дня. Ми в Києві зустрічалися з представником НБУ, створена ініціативна група, намагаємося вирішувати нашу проблему.
3 июня 2014, 14:38
Прошу всіх приєднуватися, разом намагатимося щось зробити.