ВІДКРИТЕ ШАХРАЙСТВО

jurist123 30 мая 2014, 13:37
ЯК МОЖНА ПІДПИСУВАТИ НОВИЙ ДЕПОЗИТ З БАНКОМ КОЛИ ВІН НЕ ВИКОНАВ ВСІ УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОГО? ТАК ЦЕ ВІДКРИТЕ ШАХРАЙСТВО, ЦЕ МЕТОД МММ. Проблеми в банку не через кризову ситуацію в економічно-політичній системі держави, а через ситуацію з метою заволодіння коштами вкладників в особливо великих розмірах сімєю Івченків і накивання пятами. Це переоформлення дасть тільки те, що пізніше на плечі Фонду гарантування ляже повертати ці кошти, тобто з державної казни. Не даймо українці, щоб такі як Курченко спочатку, а тепер Івченко спродавши майно залишили державу боржником перед населенням. Не даймо далі грабити нашу казну через олігархів, які за декілька днів вже будуть з нашими грошима «недоторкані» бо втечуть закордон. Стабілізувати ситуацію в банку чи повернути довіру до банку вже не вдасться, коли люди які довіряли тепер платячи комісію в інших банках в сумі 5 грн. отримують кровні 50 грн. на день. Встид і позор, а ще працівники звинувачують тяжку ситацію в державі. Гроші які ми несли до Єврогазбанку зовсім не державі ми несли, а Івченку, який кредитуючи вузьке коло не отримав очікуваного та й плюс до того накивав пятами