spol82ukrnet spol82ukrnet
24 мая 2016, 17:25
в липні 2015р термін картки закінчився.не звертаючи уваги платив мінімалку і далі, а вгрудні 2015р дзвонять-віддай всю суму. говорив, пояснював, що всієї суми нема буду платити мінімум і далі.відповідь-ні нам потрібна вся сума. і почали ДБ дзвонити і вдень і вночі,, почали хаміти, погрожувати судами, колекторами.послав ДБ подалі,і перестав платити мінімальний платіж.не плачу уже 6 місяців. ЗАПИТАННЯ-ЧИМ ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ МОЖЕ ЗАКІНЧИТИСЯ??????
24 мая 2016, 17:29
spol82ukrnet, доброго дня,
для отримання консультації безпосередньо по Вашому Договору кредитування необхідно зателефонувати до Контакт-Центр Банку: 044 428 95 95. Вас з'єднають з співробітником відповідного підрозділу, який відповість на всі Ваші питання.
Звертаємо Вашу увагу, що Контакт-Центр працює в будні з 9:00 до 18:00.

24 мая 2016, 17:40
Бровары
Сумма какая? Ночью звонят?
spol82ukrnet
spol82ukrnet
24 мая 2016, 21:43
Сумма 20000 грн дзвонили в 23;45 і було декілька близько другої
24 мая 2016, 22:17
Бровары
О, это много, платите срочно, автомат звонит или человек? У них если хорошо платишь, звонят раз в неделю, хамят, но без угроз особых. Коллектора, суд, индекс инфляции…
Melburn
Melburn
25 мая 2016, 9:39
Игнорьте звонки.если нервы слабые-лучше заплатить, если нет-тяните время, штрафы и проценты уже не начислят, а дальнейшая судьба кредитов пока неизвестна
25 мая 2016, 17:05
Бровары
Звонки ночью — это уже чрезмерно. У меня телефон всегда на беззвучном, пофиг на звонки, угрозы идут, но ночных звонков нет.