alla2288 alla2288
8 мая 2016, 12:59
16 квітня я їду в відділення ДБ, пишу заяву. Сказали, щоб чекала відповіді.
Телефонували кожного дня і через день, не давали і слово вставити, грубили, погрожували.
Казали, що всі квитанції з Укрпошти не дійсні тому, що вони без печаті.
14 травня приходить лист з ДБ, що їхні» відповідальні фахівці провели ретельну перевірку платежів» І виявили, що мого платежа нема.
Знов я в Укрпошту, там мені радять написати листа до в. о. директора КД УДППЗ Рижковій Н.В.
10 червня прийшла відповідь з Укрпошти, що вони перерахували всі платежі ще 23 березня.
Я зателефонувала в ДБ, а там мені повідомляють, що мій платіж знайшовся, і спасибі,і до побачення!
А десь через неділю знову дзвінок, і ви нам заборгували плату по тєлу кредиту 330 грн.
І тут мене вже «понесло», я вже так кричала в телефон! Сварилась я ще з ними місяців два,
а потім перестала брати трубку. Почали телефонувати до чоловіка з погрозами. Я розумію
що вони не зупиняться, треба до когось звернутись.
Давайте разом якось будем з цієї ситуації виходити, хто знає чим це все може скінчитись.
10 мая 2016, 9:39
alla2288, звертаємо Вашу увагу, що при виникненні простроченої заборгованості відбувається нарахування штрафних санкцій у порядку, передбаченому Договором.
По факту погашення заборгованості у Вас є можливість отримати підтверджуючий документ.

Qwerty1999
Qwerty1999
9 мая 2016, 12:57
Qwerty, Ольгино
« хто знає чим це все може скінчитись.»

До конца 2018 года всех сотрудников Дельта-банка уволят вместе с ликвидатором и с начала 2019 года банк перестанет существовать, как юридическое лицо.
Его нераспроданные активы зависнут либо в ФГВФЛ либо ещё где-нибудь.
Большинство кредитов физлицам будет погашено или списано.

Жизнь будет продолжаться, как будто этого банка не было и в помине, только в человеческой памяти иногда будет всплывать весь тот бред, что звучал из уст бывших сотрудников бывшего Дельта-банка.

Аминь.