RomanIvFr RomanIvFr
11 марта 2016, 13:21
Словом така ситуація, зразу скажу я не свя'тий, і уже тривалий час не виплачую заборгованість, але не тому що мені так хочеться а тому що реально не можу, так як моя справа розвалилась,і немаю ніякої можливості сплатити. Останній період коли платив (борг був 3000 грн) виплачував не своєчасно, але крупними транзікціями, 500 і більше грн, таких було як мінімум 5, але із-за просрочок вони дівались на незрозумілі штрафи.

Тепер до суті проблеми, зараз сума заборгованості складає біля 2600 грн, платити не можу зовсім ніяк, вони назвонюють рідним і розказують про небесні суми, із-за чого навіть і не хочеться і платити… Мав подібну ситуацію з іншим банком, домовився про зустріч, зробили вигідну рекридитацію так щей списали велику частину боргу, і там є бажання платити.

Тепер почали шинтажувати продажем мого боргу колекторам, і подвоєнням суми. От стоїть питання чи мають вони право продавати комусь борг з подвоєням суми, і що очікувати і чи переживати? Бо з цими нервотрьопками які вони влаштовують і працювати не мож…
11 марта 2016, 13:38
RomanIvFr, доброго дня,
інформуємо, що в процесі ліквідації Банку реструктуризація кредитної заборгованості не проводиться.