380997337768I 380997337768I
4 января 2016, 14:30
3
не засчитана
Сьогодні повідомили, що 28.12.2015 закінчився строк дії договору, і потрібно заплатити в 2-денний термін залишок по кредиту одноразовим платежем( а це майже 10тис.грн!!). Хоча в 20-тих числах грудня я сама телефонувала до контакт-центру і тоді сказали, що можу оплачувати як і раніше, тобто щомісячні платежі!!!
Питання до працівників установи — чому різняться ваші «повідомлення»???
І питання №2 — ТО ЯК платити??? (сплатити на сьогодні можу тільки половину суми!)
Ответ банка
Дельта Банк
4 января 2016, 15:03
380997337768I, доброго дня,
в першу чергу зазначаємо, що згідно з умовами Договору, термін кредитної лінії становить певну кількість днів, зазначених у Договорі кредитування. У той же час, як зазначено в Договорі, Банк мав право проводити автопролонгацією (тобто автоматичне продовження) терміну кредиту. Така автопролонгація не була обов'язком Банку.
При цьому, згідно з пунктом 4.16.1 Правил банківського обслуговування фізичних осіб, розміщених на сайті Банку, які є невід'ємною частиною Договору, Банк має право відмовити у автопролонгації Договору кредитування, у зв'язку з чим вся сума заборгованості, яка враховувалася як заборгованість по тілу, підлягає оплаті до кінця терміну дії Договору.
Також звертаємо Вашу увагу, що при виникненні простроченої заборгованості відбувається нарахування штрафних санкцій у порядку, передбаченому Договором.

Комментарии (3)

+
0
Сергей       ----
Сергей ----
4 января 2016, 16:52
-----
#
Забейте. ждите оф. письмо о расторжении. если договор расторгнут, то платить вы не можете ибо правовое основание (договор) отсутствует. на каком основании вы должны платить? у вас больше нет договорных обязательств друг перед другом
+
0
dostali111
dostali111
4 января 2016, 17:27
#
Ответ банка опять начал хренеть.
В прошлых комментариях народ его задавил, и ответ банка
засунул свой поганый язык в жопу!

Теперь люди дали расслабиться, и говно сразу тут как тут.

Читайте все комментарии, и Вы поймете что вас берут на понт.
+
0
dostali111
dostali111
4 января 2016, 17:34
#
Кстати пункта 4.16.1 нет в договоре, и Вы под ним не подписывались.
А у себя на сайте они могут размещать все что угодно!

Ну что поделаешь если у людей больное воображение.

Кстати ДБ, где ответ в теме minfin.com.ua/company/delta-bank/review/86201/

Вроде язык вынул свой, то мог бы и ответить!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться