Де правда?

Galina XXX 23 декабря 2015, 15:12
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 102
Добрий день, всім, хто читає цей блог. Маю кредитку в Дельті на 8 тис., з 2013 року вже назбирала квитанцій на суму до 15 тис., звонять усім моїм віддати 12 тис., а лист прийшов від Дельти в листопаді, що повна заборгованість 7,4 тис., дали реквізити на проплату. Не плачу з квітня 2015 року, навіть якщо є якісь штрафи, то вони б мені мали їх включити в цю суму… А якщо я їх заплачу на вітер… Лист з відксериною печаткою Дельти, хоча стягненням мав би займатись ФГВФО?.. Де правда?..
23 декабря 2015, 15:33
Галина Хильчук, доброго дня,
для отримання детальної консультації безпосередньо по Вашому Договору кредитування рекомендуємо зателефонувати до Контакт-Центр Банку за номером 044 428 95 95 або 0 800 500 600. Вас з'єднають з співробітником відповідного підрозділу, який надасть вичерпні роз'яснення з усіх питань, що Вас цікавлять.
Важливо відзначити, що Контакт-Центр Банку працює в будні з 9:00 до 18:00.

VyacheslavLitvi
VyacheslavLitvi
23 декабря 2015, 16:49
Галина не ведитесь.
зайдите в банк узнайте суму долга. Переуточните эту суму у фонда а также реквизиты — а потом оплачивайте.
Galina XXX
Galina XXX
23 декабря 2015, 16:57
Ну да, я би зайшла, тільки я живу не в самому Житомирі, можливості поїхати нема, з грудним дитям в дикреті… а як переуточнити суму і реквізити у фонда?
Сергей       ----
Сергей ----
23 декабря 2015, 20:38
Если вы не платите, какая разница сколько должны? в суде предьявите все квитанции у вас переплата и взыщете с мошеника-банка сумму переплат
Сергей Андрущак
Сергей Андрущак
23 декабря 2015, 23:35
Нікуди не ходіть та не дзвоніть. Скеруйте їм поштою запит. Нехай аргументують свої вимоги та надають роз'яснення.