кредиторські вимоги

Ltanya Ltanya
11 ноября 2015, 13:04
Підскажіть, будь ласка! Ми з числа клієнтів у кого 200+, треба подати заяву про кредиторські вимоги, але були викрадені документи (паспорт, ідентифікаційний код) ще до початку процедури ліквідаціїї. На даний час йде перевипуск паспорта (вже більше місяця державна служба цим займається, мали до 26-ого жовтня видати паспорт, але продовжили срок невідомо до якого числа. Відповідно і індентифікаційний код не можемо зробити, бо паспорта немає. До 18 листопада мало ймовірності, що документи будуть на руках. Як нам бути? Що можна зробити в такій ситуації? Куди писати??? Невже єдиний варіант залишається — суд??? Допоможіть!
11 ноября 2015, 13:10
Ltanya, доброго дня,
звертаємо Вашу увагу, кредиторські вимоги, про які не заявлено до кінця дня 09.11.2015 року, задоволенню не підлягають і вважаються погашеними.

11 ноября 2015, 13:38
По-перше, до моменту отримання нового паспорта громадянина, Вам мали б дати довідку, яка заміняє паспорт.
По-друге, думаю маєте звернутись в суд (позов до ФГВФО), щоб вас включили у список акцептованих кредиторських вимог у зв'язку з затримкою у видачі документів після втрати (маєте взяти якусь довідку з МВС).
Ltanya
Ltanya
11 ноября 2015, 13:52
Спасибі! Довідки не має (не знали, не просили, а нам і не дали, тільки був документ з міліціїї про втрату документів). До того ж дату перепутали, думали що 18-ого останній день, все надіялися, що документи до того часу зроблять. Виходить, без консультації юриста нам не обійтися… Підемо консультуватися…
11 ноября 2015, 15:42
Таня, нажаль так, але ж, я вважаю, якщо сума не надто перевищую 200, то і паритись, як у вашому випадку — не слід. На адвоката потратите більше. Лише Грін-банк, наскільки я памятаю дійшов до 7-ї черги, думаю дельтівцям це не світить. Але, якщо є можливість — звісно пробуйте, якщо візьмете довідку в МВС, що вам робили документи, це буде гарною підставою для суду зобовязати фонд включити вас у реєстр