Непройшла проплата через відділення Укрпошти

gruzhy2015 3 ноября 2015, 21:24
Добрий день. Підкажіть як бути в даній ситуації. Коли брався споживчий кредит працівник банку дав реквізити для проплати кредиту через відділення Укрпошти. 8 місяців я платила і ніяких проблем не було!!! Коли я пішла в банк взнати сумудля закриття кредиту, мені повідомили що я не заплатила за березень 2015 року.!!! Як це може бути, якщо у мене є квитанція про оплату02.03.2015 з Укрпошти????!!! Давала я письмовий запит на Укрпошту-прийшла відповідь про те що гроші були перераховані.!!! Копії квитанції, заяви і відповіді з Укрпошти я в банк відіслала.Прийшла відповідь, що платіж ненадійшов, щоб я сама вирішувала питання з Укрпоштою.Як це так? Де ці гроші які я проплатила???І як мені буди в даній ситуації?
4 ноября 2015, 9:22
gruzhy2015, доброго ранку,
в описаній Вами ситуації рекомендуємо керуватися офіційною відповіддю Банку на Вашу заяву. В якості підтвердження того, що кошти не були перераховані з Укрпошти на Ваш рахунок у Дельта Банку, у Вас є можливість звернутись до будь-якого відділення Дельта Банку та замовити виписку про рух коштів на Вашому рахунку.

4 ноября 2015, 10:36
Добрий ранок.Дякую за Вашу відповідь.У Вас був заключений договір з Укрпоштою.Гроші пропали по «дорозі» з Укрпошти до вашого банку!!! Як я можу найти ті гроші???? Укрпошта дала відповідь що гроші перераховані. То я маю подарувати ці гроші???!!!!!І знов іти платити ту суму і штраф???
4 ноября 2015, 10:40
Рекомендуємо отримати виписку про рух коштів на Вашому рахунку та звернутись з даною випискою до Укрпошти.
4 ноября 2015, 11:14
Рекомендую банку сделать выписки и обратиться до УГППС «Укрпочта».
4 ноября 2015, 11:25
Amikhaile, доброе утро,
обращаем Ваше внимание, что согласно пункту 6.14.9. Правил Банковского обслуживания физических лиц в АО «Дельта Банк» Клиент соглашается с тем, что Банк не несет ответственности за сроки и условия перечисления средств другими финансовыми учреждениями.
4 ноября 2015, 11:32
Ответ на ваш комментарий был дан выше.
4 ноября 2015, 11:35
Amikhaile, как уже сообщалось, согласно пункту 6.14.9. Правил Банковского обслуживания физических лиц в АО «Дельта Банк» Клиент соглашается с тем, что Банк не несет ответственности за сроки и условия перечисления средств другими финансовыми учреждениями.
4 ноября 2015, 12:04
Банк виновен в данной ситуации :1)ведя пеню на операции совершаемые через кассы и терминалы банка, банк выдал квитанции на оплату через УГППС «Укрпочта» клиентам банка. 2)Согласно ответу ГОСУДАРСТВЕННОГО учреждения «Укрпочта»:"-платежные поручения за номерами № N… на перевод денег переданы в банк, УГППС «Укрпочта » имеет подтверждение о получении платежных поручений Дельта банком.Так, что не перелаживайте свою ответственность на добросовестных клиентов, выполняющих Дополнение 1 в полной мере к кредитным договорам. 3) Проведите проверки и накажите сотрудников банка нарушающих УК Украины ст.182 и ст.355. Дополнительно сообщаю, о своем намерении в случае неудовлетворения требований этого заявления обратиться с жалобой в НБУ и заявлениями в Прокуратуру и Суд Украины.
4 ноября 2015, 19:17
Робила вибиски. І маю реєстри які перерахувала Укрпошта. Це замкнуте коло.Треба подавати в прокуратуру тай все.
4 ноября 2015, 21:07
100%
2 декабря 2015, 23:59
Укрпочта подала в суд на Д\Б ЗА МАРТОВСКИЕ ПЛАТЕЖИ по кредитам
2 декабря 2015, 23:56
Укрпочта подала в суд на дельта банк.Деньги (мартовские)укрпочта перечислила на р\с дельта банка, а банк утверждает что денег нет.таким образом Д\Б решил на шарика заработать начисляя клиентам штрафы и всё время одна отговорка-банк ни за что ответственности не несёт.Думаю укрпочта выиграет суд и банк обязан списать штрафы клиентам.
13 января 2016, 17:13
Суд з Укрпоштою і Дельта Банком ще триває? Чи є якісь новини?

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Непройшла проплата через відділення Укрпошти