Хитро... Ощадбанк

Svitlanka 8 октября 2015, 18:22
Отделение по адресу: Луцк, ул. Словацького, 12
Записалася стогодні на завтрашній день на виплату. Але гроші вони не виплачують, а зразу ж кладуть на депозит хоча б на 7 днів. Хтось за наш рахунок виконує план по депозитах. З Приватом так не було. Є гроші — виплаили, нема- приходиш завтра і забираєш. І хоч би вже не брехали, що немає траншу. А як же ти мої гроші покладеш на депозит. Віртуально??????
9 октября 2015, 11:03
Svitlanka, доброго ранку,
повідомляємо, що в описаній ситуації у Вас є можливість отримати всю суму готівкою в касі будь-якого відділення Ощадбанку.
Рекомендуємо повторно зателефонувати до Контакт-Центру Ощадбанку або вирішувати питання безпосередньо у відділенні Ощадбанку.

8 октября 2015, 20:04
Это незаконно, хотите, можете сказать, что будете вызывать милицию в отделение. Действия работника банка попадают под ст.191 УК Украины. Но депо на 7 дней это не так страшно. А деньги они электронные вам зачислят.
ВсёБудетХорошо ;*****
ВсёБудетХорошо ;*****
8 октября 2015, 21:49
Ircher1, зачем вы полный бред пишите?? Какая 191 статья? ??? Какая милиция? ???? — если деньги для выплаты не заказали через ГЛ на определенную дату, то где вам сотрудники любого банка возьмут 100-200 тыс для выплат? ????
kusvid
kusvid
8 октября 2015, 20:31
Не краще справи і в «Укргазбанку», Я вистояла півдня, щоб переоформити хоч на депозит, залишалося два чоловіки і, виставили, як «непотріб», за двері.На гарячу лінію не дозвонитись.
8 октября 2015, 20:33
Зsвоните сейчас. Я за минуту дозвонилась. Правда запись уже на следующую неделю и позже идет.
8 октября 2015, 21:44
Бардак короче.
depozitynet
depozitynet
9 октября 2015, 9:53
У нас в николаеве заставляют минимум на две недели ложить!!!… год не могу деньги свои забрать
9 октября 2015, 23:07
Облом подкрался незаметно. За 40 хв до назначеного часу закінчився транш. Жду понеділка.