кредитна карта це ужас

ksanka4 ksanka4
7 октября 2015, 21:42
неможу не писати 2 роки тому взяла у них кредитну картку %1 на 15 000 гр.кожного місяця своєчасно проплачувала кредит по карті (800-900 гр).але останні 4 міс.оплачувала частково бо були фінансові труднощі. співробітники банку до тепер не дзвонили і притензій не виявляли до сьогоднішнього дня.хоч я заходила у відділення і цікавилась скільки мені треба оплатити щоб вийти на рівну дорогу по виплатах.подзвонили на роботу.трубку взяла моя співробітниця.дельтовщиця нахабно спитавши чи працює така собі особа та відповіла що є і покличе мене до телефону та у відповідь працівниця з дельти сказала що у неї немає часу і щоб та переказала мені що треба оплатити повністю кредит 14 340 гр.!!! на протязі двох днів а інакше буде суд. дозвонившись у дельту там тебе ніхто невислухає хамовито дівчина сказала що термін карточки скінчився 09.2015 (на карточці вказано 04.2016 ) люди добрі це виходить що я за 2 роки оплатила тіло кредиту 660 гривень. незнаю що тепер робити.може на сайті є компетентні юристи які допоможуть
8 октября 2015, 10:14
ksanka4, доброго ранку,
насамперед хочемо відзначити, що дзвінки з боку відповідальних співробітників Банку, здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
Також повідомляємо, що уточнювати фінансову інформацію по Вашому кредиту у Вас завжди є можливість наступними каналами зв'язку:
— зателефонувати до Контакт-Центру Банку за номерами: 044 428-95-95 або 0 800 500 600;
— через форму зворотнього зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— надіслати лист на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

7 октября 2015, 22:20
У меня ситуация ещё хуже. У меня за два года одна и та же сумма.
Сергей       ----
Сергей ----
8 октября 2015, 08:14
-----
Если платиться не вся сумма платежа, то деньги идут на погашение процентов а остальные на тело. при не полном платеже возникает просрочка, а значит штраф и пеня. если нет возможности платить полный платеж, лучше не платить вообще — зря тратите деньги (кредит не гасится, штрафы растут). не полный платеж=нет платежа вообще.
8 октября 2015, 09:23
Я платила минимальный платёж, установленный банком