Он-лайн регістрація для отримання виплати в Укрексімбанку

poltava333 7 октября 2015, 20:54
Отделение по адресу: Полтава, ул. 23-го Сентября, 13
Тут можна зареєструватися і отримати реєстраційний номер. На здогад, з банка повинні зателефонувати і повідомити дату та час проведення виплати.

Dimonn
Dimonn
7 октября 2015, 21:18
Советую сделать это заранее, т.к. денег в кассе может не быть
Андрей Мохонько
Андрей Мохонько
7 октября 2015, 23:02
Спасибо, очень полезная ссылочка, я тоже из Полтавы. Очень надеюсь получить свои денежки уже завтра.
maks17
maks17
7 октября 2015, 23:11
Открыл ссылку, но что-то я не понял как зарегистрироваться, может кто поможет
8 октября 2015, 16:04
На сторінці, що відкриється, є блакитний прямокутничок приблизно 3 см х 1,5 см, де написано «Сервіс он-лайн реєстрації».
Клацаєте на ньому, відкриється вікно «Перевірка наявності виплати в установах АТ «Укрексімбанк» гарантованої суми вкладників неплатоспроможних банків» — вводите в віконечку «Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)» свій ідентифікаційний код, потім вводите захисний код, який нижче на картинці. Якщо не можете розібрати цифри на картинці (вони навмисне нерозбірливі), то натискаєте напис «показати інший код» аж поки побачите цифри), і потім кнопку нижче «почати перевірку».

В результаті повинен з«явитися напис
»Відповідь.
Так, в реєстрі наявна виплата за даним ідентифікаційним кодом.
Для реєстрації Вам необхідно заповнити відповідну он-лайн заявку або звернутися за телефоном до найближчої установи АТ «Укрексімбанк»."
Далі натискаєте на підсвічені блакитним слова «заповнити відповідну он-лайн» і по пунктам заповнюєте.
8 октября 2015, 16:11
Якщо Ви зробили все правильно, то після відправлення он-лайн заявки Ви побачите підтвердження: вікно зі словами «Ваш запит з реєстраційним номером (в прямокутничку буде номер з літери та шести цифр) успішно переданий до банку.»
Це підтвердження можна роздрукувати або просто записати для себе реєстраційний номер.
І далі — чекати на дзвінок з вибраного Вами у заявці відділення банку або, не чакаючи дзвінка, зателефонувати самому у вибране в заявці відділення і поцікавитися.

Мені особисто зателефонували наступного дня.
dpers
dpers
8 октября 2015, 22:30
Не ждите ничего. Я зарегистрировался получил номер. На горячке сказали позвонят в течении 3 дней из того отделения куда зарегистрировался. Удалось дозвониться в отделение. Там не вкурсе и регистрационный номер им ничего не скажет. Я говорю сегодня записался на 12.10.15 а мне на эту дату нет мест. Так что звоните в конкретное отделение регистрируйтесь. Интернеттеънологии это хорошо но в эксиме они пока не работают.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / Он-лайн регістрація для отримання виплати в Укрексімбанку