GOODBYE MY Дельта банк, GOODBYE MY Дельта банк ...

Nolox 21 июля 2015, 14:10
Привіт всім, хто тут на форумі та чекає виплат із ФГВФО.
Нарешті! Нарешті можу сказати — GOODBYE MY Дельта банк, будь ти не ладен!
Нарешті забрав всі свої кровні із цього банку.
Крові попили немало, але все-таки забрав все. Чого і бажаю всім тим, хто ще не встиг.
А ще одну таку історію приведу.
Вчора випадково зустрічаю свого давнього знайомого.
Слово за слово, зачепили тему Дельтабанку (я йшов із Ощадбанку — перевіряв себе у списках).
О, каже, пішли, ставлю пиво! (???)
І розповідає таку історію.
На початку року закінчився депозит, 7000 євро. Зрозуміло, забрати вже не міг, але всякими правдами і неправдами 500 євро вирвав.
Залишалась сума 6500. Курс називали різний: хтось «до обіду», хтось «після обіду».
В середині червня почались виплати. Попав у першу чергу.
Дзвонить у Ощадбанк — називають суму близько 200000 грн.
Виявилось — все так і є. На день введення адміністрації курс був 30.18852 грн/євро.
6500 * 30.18852 = 196225 грн (+ копійки).
Видали все до копійки (хоча «уламували» на новий депозит — не піддався).
У кінці червня (хочете — перевірте) курс НБУ був приблизно 23.75/євро.
На фінансовому форумі знайшов клієнта і через обмінник за 160000 грн купив тіж самі 6500 євро.
Тобто по курсу ~ 24.615 за євро.
Проста математика: 196225 — 160000 = 36225 грн НАВАР!
Запитує мене: і ХТО із нас ЛОХ — я чи Дельтабанк?

P.S.
розкрутив його ще на могорич…

pvb
pvb
21 июля 2015, 14:28
Ну, що сказати — повезло вам. Вітаю.
Це ще раз говорить про дибілізм ФГВФО, який виплати проводить по якомусь фіксованому курсу. Я не кажу вже про те, що 200000 грн — це зараз вже не та сума, яку можна гарантувати. ЇЇ як мінімум відповідно до «взльоту» курсу долара треба у ТРИ рази збільшувати.
Так, ті хто у Дельті мали валютні вклади — у еквіваленті ВИГРАЛИ.
А ті, хто, наприклад, у «Надрах» мав валюту — ті ПРОГРАЛИ (там курс долара був 17.99).
А може все-таки виплачував би Фонд у валюті, якщо вклад валютний?
25 июля 2015, 19:54
В валюте выплаты делать нельзя. Это невозможно. Выплаты производит Фонд, а он «берёт» дньги из отчислений банков-участников (в гривне) и от кредитов НБУ (тоже в гривне).
Но разумно было бы гарантировать сумму по курсу НБУ на момент размещения. Таким образом люди бы смело размещали валюту в банках, не боясь за обвал курса. А так держат под матрасами.
dpers
dpers
23 июля 2015, 12:27
А проценты по вкладу? К сожалению к выплатам не прилагался расчет. Дельтабанк нае в смысле обманул. Ведь ставка по депозиту была базовая+надбавка. И расчитали по минимуму а за период от 03.03.15 до выплаты 0.
25 июля 2015, 20:00
Да… Лох — явно дельтабанк! Так что, понесёте снова свои деньги в банк?
А что, можно такой бизнес наладить: найти 3 самых «лоховых» банка и положить туда ваши 6 тыс евро по 2 тыс. в каждый. И таким образом перестраховаться от девальвации. А если не повезёт и эти банки не обанкротятся, то как компенсацию получите %, тем более в таких банках они обычно самые высокие.

Главная / Банки Украины 🏦 / Дельта Банк 💰 / Отзывы о Дельта Банке 📝 / GOODBYE MY Дельта банк, GOODBYE MY Дельта банк ...