Звернення

para53 3 июля 2015, 14:40
Я 08.06.2015 звернувся в відділення Дельта банку в Києві на вул. Михайлівській 18 за довідкою про нараховані відсотки за 2014 рік та залишки вкладів на кінець року. заплатив за довідку 50 грн.

Прихожу 03.07.2015 р. за довідкою (пройшов майже місяць) у відділення сидить тільки одна дівчина і охоронець. Звернувся до неї за довідкою і вона після пошуків заявила. що довідка готова, а печатки не має і треба прийти на насупному тижні. На моє зауваження. що таку довідку в інших банках я отримував максимум за декілька днів і безплатно вона сказала. що нічого було звертатися до нашого банку. Коли я спитав де знайти начальника вона відповіла, що не має начальника і я взагалі можу не приходити за довідкою бо вона її не віддасть. Я обслуговувався в цьому банку як пенсіонер. а працівники цього відділення ніколи не виділялися ввічливістю, а тепер коли тимчасова андміністрація можна взагалі наплювати на своїх бувших клієнтів на яких вони заробляли.
3 июля 2015, 14:51
para53, для перевірки інформації та вирішення Вашого питання по суті рекомендуємо звернутись до Контакт-центру Банку одним з каналів зв'язку:
— за телефонами: 0 800-500-600, 044-428-95-95;
— через форму зворотного зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— написати листа на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

para53
para53
7 июля 2015, 16:42
Шановний банк. По вашій рекомендації звернувся з цією проблемою на горячу ліні по тел. 0800500600. Розаказав проблему. Мені відповіли, що за роботу відділення горяча лінія не відповідає.
Думаю, що зараз в Дельа працють тіж працівники, що й раніше, відписки і відповіді дуже вже похожі. Слава богу. що такий дутий банк накрився може тепер в людей хоч трошки менше проблем буде.